Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki Pharmatex...

Van itt olyan, aki Pharmatex (kúp, tabletta mindegy) mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés

Azért a kérdés, mert mi évekig használtuk, pedig gyorsan teherbe esek.

A pharmatex-bébi kifejezést itt olvastam, de senkit sem ismerek, aki így esett teherbe, vagy esetleg ő fogant mellette. Lyukas gumi, megszakítás, fogamzásgátló, sőt eseményi utáni becsúszott babákról tudok.

Viszont azt tapasztalom, hogy sokan egyszerűen azt hazudjàk, hogy Pharmatex mellett estek teherbe. De az igazság az, hogy nem védekeztek, és abortusz előtt kínos ezt beismerni.


Kérem, hogy a szomszéd anyósának az unokája hallot valakiről, de mi sose próbáltuk jellegű válaszokat mellőzzük.



#abortusz #hazudozás #majd vigyázunk
2019. jan. 17. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én tablettatol
2019. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Legjobb barátnőm első kisfia született így. Ők a kúpot használták és kb 2 hónap alatt összejött a gyerek. Akkor nem jött túl jókor, mert 21 évesen az első munkahelyére lépett be éppen és kb 3 hét múlva már pozitív volt a teszt. Érdekes módon a második babára viszont 2 évet vártak, pedig akkor nem használtak semmit.

Én a krémet használtam pár hónapig, és nem volt vele gond. De igazából nekünk később a megszakítás is tökéletesen bevált és csak akkor lettem terhes amikor akartuk.

2019. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szóval: aki lyukas gumira, megszakításra, foggátlóra, eseményutánira fogja, az mind igazat mond, aki pharmatexre, az hazudik!
2019. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Mi tablettával védekeztünk, 3. hónapnál terhes lettem!

Pedig ugyanugy használtam..

2019. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesómék két gyerek után pharmatexet használtak, megfogant a 3. Baba.
2019. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Én sem estem teherbe tőle, bár mi maximum 4x használhattuk, mert sajnos allergiás lehetek a kúpra, nagyon égett a használat után 1-2 órával is még...
2019. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek a második baba jött így. Az első előtt 5 évig használták probléma nélkül,így automatikusan ehhez nyúltak szülés után is. A nagylány 8 hónapos korában, igény szerinti szoptatás+pharmatex mellett fogant meg a kicsi, pedig mindent ugyanúgy csináltak, mint korábban.
2019. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3 évig használtam (krémet, kúpot, és a tampont) - nekem tökéletesen bevált. Kifejezetten a nőgyógyász ajánlotta, nem magamtól találtam ki, hogy ezt használom. Ami viszont tény: tökéletesen betartottam mindig a használati utasítás minden szavát.
2019. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!