Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pharmatex tabletta okozhatja...

Pharmatex tabletta okozhatja -e a következő tüneteket? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet a következő. Barátnőmmel Pharmatex fogamzásgátló tablettát használtunk a nőgyógyász ajánlása szerint.

Az ajánlott 10-15 perc várakozást 20 percre kerekítettük. Szeretkezés közben égő érzés fogott el, de erről nem vettem tudomást.

Most ott tart a dolog, hogy a fitymám piros, cserepes (olyan, mintha ki lenne száradva) és írtóra fáj, olyan, mintha égne. A makk nem érzékeny, nincs semmi tünet. A vizelés nem jár fájdalommal.


Lehet ez a pharmatex mellékhatása?



2017. nov. 9. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Elég bátrak vagytok... A Pharmatexnek nagyon sz@r a Pearl-indexe. Rengetegen esnek teherbe tőle. Én biztosan nem használnám magában. Vagy gumit vagy fogamzásgátló tablettát ajánlok, azok önmagukban is tökéletesen védenek. Egyébként éppen okozhat irritációt. Mit ír a tájékoztató? Lehet ilyen mellékhatása?
2017. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szornyu pearl-indexrol nem beszelve, rengeteg embernek okoz panaszokat, allergias reakciot, gyulladast, irritaciot. Nem ertem, miert nem tiltottak meg be ezt a borzalmat. Ha nem gond, ha becsuszik egy baba, akkor inkabb a megszakitast javasolnam onmagaban.
2017. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nekünk az orvos javasolta... nem is értem, hogy miért. Talán csak nem akart hormonokkal vacakolni.
2017. nov. 9. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Inkább a hormon, mint egy gyerek. A gumival mi bajotok? Azzal bele is élvezhetsz a barátnődbe. És sokkal biztonságosabb, mint a Pharmatex kúp.
2017. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Durex kétszer szakadt, ez után ajánlották a pharmatexet.
2017. nov. 10. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamit rosszul csináltatok. Mi lifestyle-t használtunk évekig a fogamzásgátló előtt, egyikkel sem volt soha gond. Pedig nem fogtunk vissza magunkat. :)
2017. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Víz alapú síkosító a megoldás, és nem szakad.
2017. nov. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!