Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szeret tesztet bogarászni,...

Aki szeret tesztet bogarászni, ide kéretik! 2 csík?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 vagy 10 dpo vagyok. Nem bírok magammal, már lassan egy éve várunk a babára! De így még nem jártam, hogy nem tudom eldönteni, hogy milyen színű a csík, pedig már régóta tesztelek!

2019. jan. 18. 08:48
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Predictor teszt
2019. jan. 18. 09:02
 12/52 anonim ***** válasza:
88%
Én ezen egy csíkot látok.
2019. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
62%
12 es vagxok,ha jobban megnézrm talán van ott egy halvány.Csinálj más fajta tesztet.
2019. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
88%

Én csak a negyediken látok egy nagyon halványt. De még nagyon korai időpontban vagy.

A lényeg, hogy UGYANAZT a fajta tesztet csináld mostantól mindennap.

Kívánok neked szép, egyre erősödő tesztet.

2019. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Milyet ajánlanátok? Csináltam faccelle-t is, de az még ennél is halványabb, de ott se tudom eldönteni, hogy milyen színű,illetve bőven időn túli
2019. jan. 18. 09:09
 16/52 anonim ***** válasza:
47%

Én bizony latom azt a második csíkot, és rozsaszinben!!! Halkan gratu!


😘

2019. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg várj még. Nincs olyan, hogy nem bírsz magaddal. Látod, nincs értelme idegeskedni előre, mert semmit sem látni biztosan.
2019. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
62%

14 es vagyok újra. A facellét itt nagyon dicsérik.

Én pár hete kérdeztem itt, mivel én is 9.dpon kezdtem tesztelni, expect teszttel. Halvány volt, de élőben látszott. 10. dpon már fotózható volt de halvány, aztán 11 napra nem erősödött, 12. re olyan halvány lett mint a legelején , és 15. napra meg is jött sajnos.

Tudom milyen izgatott és türelmetlen az ember, de én a köv hónapban biztosan megvárom a nem várt napját, mert így nagy a csalódás. Ha kivártam volna most is a 14 napot, lett volna egy nega tesztem,megjött volna és kész.

Most meg azon filózok, vajon miért lett kémiai teszt, mi lehetett a baj.

2019. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Az eszem tudja hogy korai, de a szívem húz a tesztek felé mikor bent vagyok a drogériában!:) annyit még amit megfigyeltem, ami még szintén nem volt soha velem: a 6-7 dpo napon nagyon szúrt a méhemnél, mintha kés lett volna benne, és még aznap éjszaka szintén felriadtam egy éles szúrásra!viszont sajnos úgy néz ki fel vagyok fázva, ez lehetett emiatt is! Ma megyek orvoshoz, a felfázás miatt, nem akar múlni.
2019. jan. 18. 09:16
 20/52 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon sajnálom, és igen, én is rettegek hogy így járok! De! Egy év alatt még nem teszteltem még halványat se, így, ha még meg is jön, legalább tudom, hogy van esélyem, hisz valami elkezdődött! Ettől függetlenül mindenképp orvoshoz kell menni ha most se sikerül.
2019. jan. 18. 09:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!