Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szeret tesztet bogarászni,...

Aki szeret tesztet bogarászni, ide kéretik! 2 csík?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 vagy 10 dpo vagyok. Nem bírok magammal, már lassan egy éve várunk a babára! De így még nem jártam, hogy nem tudom eldönteni, hogy milyen színű a csík, pedig már régóta tesztelek!

2019. jan. 18. 08:48
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
47%

Figyu tapasztalatból mondom ha pozi a teszt meg ha halvany is nem fog zavarni egyik típusú teszt ablaka se !


Én továbbra is azt mondom hogy ez nem pozitív !


És inkább te is vedd negatívnak majd érjen meglepetés ha pozitív lesz a holnapi mint sem hogy elhiszed erről a tesztrol esetleg hogy babát jelez és te meg koppansz mert a következő tesztek meg negatívok lesznek!


DE AZT KÍVÁNOM NE LEGYEN IGAZAM! És holnap már egy ha halvany is de egyértelmű teszttel gyere !


Drukkolok!

2019. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is nagyon nagyon remélem, hogy egyértelműbb lesz a tesztem!
2019. jan. 18. 22:40
 43/52 anonim ***** válasza:

Naaaa teszteltél? Izgulok érted így ismeretlenül is....😊

27es

2019. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Én is várom a teszted, szorítok:)
2019. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Én is, én is :)
2019. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a biztatást! Sajnos negatív. Direkt nem szedtem most szét. Csak nem értem akkor miért láttam rózsaszínnak a csíkot, igaz azt is idóőn túl stb. Most nagyon bánatos vagyok :(
2019. jan. 19. 08:36
 47/52 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de még var pár nap a nemvártig, addig még lehet pozi a teszt!!:)
2019. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Abbol tesztekből ítélve,amiket csináltál,várható volt.Azért hacegy teszt halvány,de egyértelmű.A tiéden nem sok minden látszott.Fel a fejjel!
2019. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
Szia. Mi is probalkozunk kemenyen de nekem azt javasolta a doki hogy nyugiban csinaljuk es ne nyakra-fore nekem volt 4 pozitiv tesztem 3 negativ aztan 3 pozitiv es a vegen mar azt se tudtam menyik csik mit jelent. Szoval egy jo tanacs ne tesztelj csak akkor ha kesik a mensi kulomben kikeszited magad. Nekem is szurt a mehem sot meg a melleim is dupla akkorara nottek aztan megjott a mensi es 3 nap alatt el is tunt (holott 6 napig szokott tartani) es voltam dokinal es babanak nyoma sincs sot fel sem voltam fazva....😊 szoval a tanacsom az hogy nem is goldolj babara amig ki nem.marad a mensi...es csak annak a pozitiv tesztnek hidd el hogy baba van a dologban ami tuti 2 csikos! Ez nem az.... remelem segitettem..kitartast!
2019. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma reggeli predictor is teljesen negatív, szellemcsík sincs. Viszont volt itthon egy one step tesztem, most délután csak úgy megcsináltam, a vesztesek nyugalmával. Időn belül, nagyon halvány csík lett rajta. Sajnos véletlenül eláztattam, azért remélem látszik. Ez még a maradék hcg igaz? Vagy most nem értem az egészet.

[link]

2019. jan. 20. 15:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!