Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami megoldás a terhessé...

Van valami megoldás a terhességi bélpanaszokra? Mióta terhes vagyok, sokat puffadok. Espumisant szedek, de egyre kevesebbet ér. Mostanra van, hogy kifejezetten szúr, fáj a hasam a bentrekedt gázoktól. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ötlet? Tapasztalat?
2013. jún. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Kerüld azokat a zöldségeket amiben a "k" berű van. ( káposzta, kukorica stb.) nekem is ez volt, és a dokim ezt ajánlotta az espumisan mellé.

És diéta!

Aztán idővel elmúlik!

26hkm

2013. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél semmit ami puffaszt.
2013. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt 13.hétig egész pontosan szinte mindegy volt mit ettem vagy hányinger miatt voltam rosszul vagy ez az idegesítő puffadás már fájdalomig fokozódva...Sajnos SEMMI megoldást nem találtam rá még kérdést is írtam itt ki ezügyben, kapkodtam az espumisant de nem sokat ért..

Csak az idő volt rá megoldás 13.héttől mintha elvágták volna (hálistennek) már semmi ilyen gondom nincs. 23 hetes vagyok.

2013. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! Semmi puffasztót nem eszek, kapkodom az espumisant, de semmi. :( Ráadásul, hiába próbálok pukizni. :( Csak fáj, de nem jön ki.

Ha valakinek lenne mégis ötlete, hálásan venném, ha írna! :)

2013. jún. 23. 10:53
 5/5 anonim válasza:
Próbálj meg sok folyadékot min 3 liter, és sok rostot fogyasztani mellé.
2013. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!