Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt előtt pár nappal...

A nemvárt előtt pár nappal erős predictor pozitiv lett, ilyenkor nem az van hogy méhenkívüli?

Figyelt kérdés
Facelle csak a nem vàrt utàn lett erős, x epil szintén
2019. jan. 18. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Értse már meg végre mindenki, hogy ezek a vizelettesztek csak kvalitatív HCG meghatározásra alkalmas. Csak azt mutatja meg, hogy van-e HCG vagy nincs.

Egy csomó mindentől függ, hogy milyen erős a teszt, pl. attól, hogy mennyi folyadékot fogyasztottál.

Nem lehet belőle következtetni sem ikerterhességre, sem méhen kívülire, sem missed ab-ra, sem semmire.

Ha pozitív a teszted, akkor van HCG a vizeletedben, azaz jó eséllyel terhes vagy. Hogy az a terhesség hol van, hány hetes, hány embrióval stb., azt nem lehet megállapítani.

Egyébként meg logikátlan az egész feltevés, hiszen méhen kívülinél jellemzően pont, hogy alacsonyabb a HCG érték, nem magasabb.

2019. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike a választ! Ment a zöld kéz neked!!! :)
2019. jan. 18. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

És mielőtt valaki javasolja: full felesleges ezzel orvoshoz menni, ha nincs panaszod.

Ilyen korán sem a méhen belüli, sem a méhen kívüli terhességet nem látja az orvos. Csak akkor tud már bármire következtetni az UH leletből, ha a ciklus alapján már látni kellene méhen belül, de nem lát semmit. Egy méhen kívüli terhesség a legeslegritkább esetben látszik normálisan ultrahangon, általában csak közvetett módon lehet rá következtetni.

2019. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az elso irta. Ne felj ettol es amugyis a mehen kivuli nem olyan gyakori, igaz mikor en teherbe estem aggodtam de szerintem minden kismama fejeben megfordul hogy csak azt ne. De hidd el nem olyan gyakori es bizonyara minden rendben, es neked eleg sok akkor mar a Hcg hogy a nemvart elott kimutatta,orulj neki mert van akinek a nemvart napjan sem sot napokkal kesobb sem mutatkozik vagy csak halvanyan :)
2019. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az erős teszt az sosem probléma! Nekem nem várt előtt két nappal volt erős a tesztem és azóta már 4 éves a kisfiam. Most 4napja késik és alig látszik a második csík. Ez sok mindentől függ ahogy az előttem válaszoló is írta! Gratulálok!
2019. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!