Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik értéket vegyem most...

Melyik értéket vegyem most figyelembe? Vagy ilyenkor egyik sem szamit?

Figyelt kérdés

Be van állítva az ebresztom minden reggel 6:30-ra, általában megmertem a homet es ra par percre mar ébred a 4 evesem es kelek ki hozza az agybol.

Ma viszont tovabb aludt, en meg elaludtam a homerovel a számban. Mire felebredtem mar kikapcsolt a hőmérő, megnéztem az utolsó mert értéket es 36.55 volt.

Aztan vissza is aludtam egyből, kozben nem keltem ki az agybol, semmi mást nem csinaltam. Aztan egy óra múlva keltem fel megint, es akkor megint megmertem es 36.71 volt, de ezt csak csipogasig mertem. Amugy 5percig szoktam.

A 10.dpo-n vagyok, eddig 36.6-36.7kozott voltak a reggeli mereseim ovu óta.



#alvás #hőgörbe #DPO #melyik hőértek szamit
2019. jan. 21. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőt
2019. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eloszor en is arra gondoltam, viszont aztan eszembe jutott mi van ha nem tartottam rendesen a számban miután elaludtam?!

Végül az elsőt irtam be viszont bejeloltem hogy ne vegye figyelembe, es bele irtam megjegyzéskent hogy mi történt.

Ugy erzem egyik mérés sem megbizható igazan :-/

2019. jan. 21. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
ügyesen csináltad :)
2019. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2019. jan. 21. 12:09
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki követi a kérdésem...

Ra következő nap 36.61, tegnap 36.65, ma 36.55 ‘’megint’.

Ket nap múlva kene megjonnie. Ha a hétfői elalvos eredmény nem lenne, ma arra gyanakodnak hogy meg fog jönni. Igy viszont ha holnap reggel megint felugrik akkor arra gyanakszom hogy a hormonhaztartasom nem igazan olyan amilyennek lennie kene :-/

2019. jan. 24. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül?
2019. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!