Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hazudozik a körülményekről...

Aki hazudozik a körülményekről, az hogy vár reális választ?

Figyelt kérdés

Főleg tinikre jellemző, hogy kiír 4-5 kérdést, mindig egy picit változtat, hogy ne legyen (annyira) felismerhető.

De annak mi értelme, ha védekezés nélkül szexelt, és hol azt írja, hogy kiszakadt a gumi, hol azt, hogy nem benne ment el, vagy egy szem tabletta kimaradt.

Elhiszem, hogy arctalanul is ciki bevallani, hogy nem volt védekezés, csak adtatok az érzésnek, de így teljesen mások az esélyek.

Eleve csak találgatni lehet, főleg az első 3 hétben, vagy ha nem késik még. De úgy, hogy a félése igaz a kérdésnek, teljesen haszontalanok a válaszok.



2019. jan. 22. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt teszteli, hogy melyik verzióra érkezik több olyan válasz, hogy lehet terhes, mert akkor úgy adja elő otthon. Hogy ő nem "nagyon" tehet azért róla...
2019. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is ilyesmi lehet a dologban, ahogy az egyes írja. Bár én még nem vagyok szülő, de mondjuk ha nekem ilyesmi bajom lett volna, akkor tuti, hogy anyukámhoz fordulok. Egyszerűbb egy esemény utáni tabit felíratni, mint lapítani, aztán abortuszra menni...
2019. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is az a cél, hogy melyikre van több esély. Vagy esetleg a kiírt kérdésre "bunkó" választ kapott, és azt reméli ha mégegyszer kiírja, másképp fognak rá írni. Vagy mások 😂 Én sem értem a rengeteg kérdést miért kell újra kiírni, ha nem tetszenek rá a válaszok...
2019. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ìgy növeli a számára megnyugtató válaszok számát. Figyelmen kìvül hagyja azt a tizet, aki azt ìrja, hogy védekezés nélkül bizony becsùszhatott a baba, és örül annak az egynek, aki szerint esélytelen. Öt kérdésnél már öt olyan válasz van, amit hallani akar.
2019. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!