Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik pedig védekeztün...

4 napja késik pedig védekeztünk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy terhes vagyok, pedig védekeztünk eddig mindig és sose szakadt ki. Egyszer volt hogy hozzádörgölte magát úgy a barátom hozzám, hogy nem ment be, csak hozzá simogatta. Ettől lehetnék terhes? Úgyértem csak ettől tudom hogy nem leszek az, de bejuthatot szerinetek valahogy az előváladék vagy valami? Vagy szerintetek csak az idegeskeden hogy késik?

2019. jan. 23. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy terhes ha mindig védekeztek.

A stressztől késik.

2019. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ettől nem lehet teherbe esni.Nem terhesség miatt késik,csak egyszerűen most később volt ovulációd,nem kell nagy dobra verni.
2019. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz tesztet? Egyszerűbb, mint idegeskedni. Látod, hogy negatív, megnyugszol, és nem késik még többet a stressztől.
2019. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom miért kellett lepontozni a válaszom.

Nekem volt,hogy stressz miatt késet.

Betegség miatt is késhet.

2019. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sajnos még mindig nem jött meg...
2019. jan. 24. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és megnyugszol. :)
2019. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem, negatív lett!
2019. jan. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!