Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja késik, pedig védekeztü...

5 napja késik, pedig védekeztünk gumival. Valaki segitene? Szerintem terhes vagyok.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátommal nem rég kezdtünk el szexuális életet élni. Mindig védekeztünk, viszont most 4-5 napja késik a menstruációm. Elmondhatatlanul félek, hogy terhes vagyok, mert az alhasam puffadt 3 napja, néha úgy görcsöl, mint amikor megvan (nem túl erősen, és nem is folyamatosan) illetve a mellem fáj, ha hozzá érek. Ezek a tünetek mindig jelentkeznek mensi előtt, és mindig reménykedem is, hogy megjön, de nem. És mivel ez napok óta megy kezd megőríteni.

Tudom hogy voltak már hasonló kérdések, higyjétek el a lehető összes oldalt elolvastam az egész interneten, de nem tudok már mit csinálni, hátha valakinek még volt hasonló és el tudja mondani, mi lett a végkimenetel.

(tesztet még pár napig kizárt, hogy tudjak venni, viszont annak tényleg örülnék, ha valaki írna.)

Köszönöm


2018. máj. 25. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni nemsokára, nyugi, holnap, holnapután
2018. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán nem rakta be gumi nélkül, egy pillanatra sem, akkor kizárt, hogy terhes legyél.

Nyugodj meg!

2018. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Ha ennyire aggòdsz vegyél egy drogériában egy tesztet ott nem ciki nem kérni kell csak leveszed a polcròl, az már mutatná ha terhes lennél!De nem vagy :)
2018. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Jaj basszus bocsi látom a tesztes dolgot. Igy akkor csak ne idegeskedj rajta azzal is késleltetheted a mensit. De am kb 500 ft egy teszt:)
2018. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindnekinek, igen fogok venni, csak addig is stresszelek, és félni fogok megcsinálni

az a baj senkire nem fogok tudni támaszkodni ha esetleg pozitiv lesz, persze a barátomon kívül

2018. máj. 26. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Csináltátok óvszer nélkül?
2018. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem, viszont egyszer kiszakadt, nem ment akkor még el
2018. máj. 26. 00:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol a nőgyógyász azonnal koderíti neked. Sajnos az előváladékban is lehetnek élő spermiumok. Kicsi rá az esély de meg van rá. De szerintem nyugodj meg mert a stressztől is lehet késs.
2018. máj. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a nőgyógyász se deríti ki azonnal, az ultrahangból sem lehet biztosan megállapítani korai terhességet, legfeljebb a méhnyálkahártya vastagságából lehet rá következtetni. De a kimaradt menzesz után 10 nappal már esélyesebb a dolog.
2018. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pár napon belül meg fog jönni,nem te vagy az egyedüli,akinek késik a mensije.

Pms tüneteid is vannak.

2018. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!