Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezdett el mostanában...

Ki kezdett el mostanában Avivázni?

Figyelt kérdés
Én nemrég végeztem el a 4 órás tanfolyamot, heti 2-3x csinálom itthon a 18 alapgyakorlatot. Végre lett spontán petérésem. Csoda ez a torna, komolyan! Várom a tapasztalataitokat, kinek miben segített/nem segített?

2019. jan. 25. 11:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szegényem! Minden tiszteletem a tiétek! Nekem ez az 1 év is soknak tűnt, sírtam is eleget. Már szegény férjem is kezdett kikèszülni. Imádkozom értetek!
2019. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres ciklusom lett tole, ha nem jott meg, csak tornaznom kellett, es 72 oran belul tenyleg mindig meghozta (azokban a honapokban, amikor kimaradt a rendszeres tornazas). IR, PCOs, pm alulmukodes, ezek idoben lettek kezelve a dietaval es a mozgassal (aviva, hastanc es termekenysegi joga). A gyerekunk az elso tervezett honapban fogant. Most a teso nem jon 2 eve, egy honapban avivaztam, es nem csinaltam a dietat sem. Szeretnem ujrakezdeni.
2019. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, en is item a cickafark-palastfu teat. A positive teszttol a palastfut a 10. hating.
2019. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ti ovu után is csináljátok?
2019. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, utana az ovulacio utani gyakorlatokat (2-es konyv), vagy a sima 18 gyakorlatot huppanas nelkul, kevesbe intenziven.
2019. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok a választ mindenkinek! 3 hete csinálom heti 2x vagy inkább 3x, és pár napja lightosan szurkál mindkét petefészkemnél, és elkezdtem barnázni. 10 napja volt ovulációm. Ez vajon most mit jelenthet? Lehet, hogy most állnak helyre a dolgok odabent? Nektek volt hasonló tapasztalatotok? Köszi
2019. febr. 1. 17:00
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csináltam egy Aviva csoportot, hogy megoszthassuk egymással mire jutottunk a tornával! Ha van kedved lépj be te is! A neve Aviva Tapasztalatok!
2019. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezo, megjott azota?
2019. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsánat, nem figyeltem az oldalt a napokban. Sajnos még nem jött meg, ellenben az arcom és a fenekem tele lett pattanásokkal. Valami történik az biztos. Felváltva szúrkálnak a petefészkeim, mást nem érzek. Márciusban megyek majd nőgyógyászhoz, akkor kiderül, hogy mi a helyzet a cisztámmal.

A csoportot megkeresem, köszönöm!

2019. febr. 21. 13:02
 20/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Február vége felé lett ovulációm, rá 13 napra pedig megjött! Elkezdtük a 3. inszeminációnkat. Szupi ez a torna!

2019. márc. 19. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!