Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegendő a terhes vitamin?

Elegendő a terhes vitamin?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején járok a terhességnek. 2 hét múlva megyek csak orvoshoz! Szerintetek elegendő a terhes vitamint szednem!? (Femibiont szedem) vagy érdemes esetleg mellé még valami!? (C,E,magneb6,) vagy ne stresszeljem túl?
2019. jan. 25. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeld túl. Szedd a Femibiont, abban van folsav, az most a legfontosabb. Ezen kívül ha nem vagy még rosszul, egyél minél több friss gyümölcsöt, zöldséget, változatosan étkezz. Doki majd megmondja, mit szedj. Ha volt vérszegénységed már vagy hajlamos vagy vashiányra, érdemes megelőzésképpen vasat szedni, nekem ezt a terhességet megállapító orvos mondta, akit amúgy nagyon szeretek, de nem tudta vállalni a szülést. Lényeg: nyugi, elég a Femibion, és gratulálok! :)
2019. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ha görcsölsz, nyilván a magnézium mehet. MagneB6 nekem nem vált be, Magnerot tabletta és a Magnosolv granulátum viszont világbajnok. Én az elejétől napi 2x2 Magnerot szedtem, ez volt az ajánlás. Szerencsére sosem görcsöltem be nagyon :)
2019. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🤗 Remelem minden rendben lesz!! 🙏🙏
2019. jan. 25. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok, de egy a fontos: nyugodj meg, ne stresszeld magad túl semmin és próbáld meg élvezni! :) Nagyon szép babavárást kívánok! :)
2019. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!