Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik most a legjobb terhesvi...

Melyik most a legjobb terhesvitamin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tesó projekten vagyunk,elkezdenék már most valami vitamint,úgyis télre fel kell töltődni.

Arra gondoltam szednék béres cseppet(erről vélemény?)+vennék valami jó kis terhesvitamint. Előző terhességemnél azt hiszem Czeizel vitamint szedtem.

Mindenképpen valami komplex kellene,mert mindig elfelejtem bevenni őket :D



2017. okt. 6. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Elevit Complex, a babavárás és a terhesség különbözô szakaszaira van 3féle.
2017. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Én a próbálkozashoz sima DM-es terhesvitamint vettem(meglepődve tapasztaltam mennyi vitamint tartalmaz) aztán a doki mondta h váltsák Gravidara(na attól este mikor bevettem mindig hányingerem volt :D).

Szerintem nincs olyan h legjobb,inkább amit a pénztárcád bír!(bár igen tudom hogyha a valaki gyereket szeretne akkor legyen pénze terhesvitaminra is!)

2017. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En Elevitet szedtem/szedek.☺
2017. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Elevit bevált.Most már a 2est szedem, nem volt tőle sem hányingerem,sem más panaszom.
2017. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is 2es Elevitnel tartok. Elso babanal Gravidat szedtem de az utolso 2 honapban nem ert semmit es faradekonyabb is voltam a 6. honaptol.
2017. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a trimesztert kezdtem el. Előtte femibiont szedtem.
2017. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én femibiont szedtem. Nekem jó volt, minden rendben volt a terhesség alatt, szoptatáskor is szedtem be időszakonként.


NE legyen A-vitamin a készítményben (túl sok ugyanazt okozza mint a kevés folsav), illetve legyen benne folsav (vagy metafolat) és D-vitamin (D3). Ezekben eltérőek szoktak lenni a vitaminok. Esetleg erre figyelj, amikor kiválasztod a neked megfelelőt.

2017. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!