Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtti pozitív...

A nem várt előtti pozitív tesztnek lehet hinni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kémiai terhesség is, nem hinnék neki. Meg is jöhet még időre. Várd meg a kimaradás napját, ha nem jön meg, utána már szép lassan el lehet hinni.
2019. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha tényleg pozitív!
2019. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt két gyönyörű pozitív tesztem is a nem várt előtt 2 nappal. 2 nap késéssel ugyan, de megjött. Akkor hidd el ha nem jön meg.
2019. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nem akarok köcsög lenni, de semmiben sem különbözik egy nemvárt előtti és utáni teszt. Persze, van kémiai terhesség és el is vetélhet, de nem így kéne hozzá állni...
2019. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én a menstruáció előtt 2 nappal teszteltem erős pozitívat azóta már 12 hetes vagyok :) gratulálok!
2019. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 khniki ***** válasza:
100%
Abszolút. Ha pozitív, akkor terhes vagy. A kérdés, hogy megmarad-e, de ezt a természet úgyis eldönti.
2019. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Hallottam mar olyat, hogy valaki nem vart elott tesztelt es pozitiv lett, aztan nem vart napjan es azutan par nappal is pozitiv lett, tehat van esely, hogy lehet hinni nem vart elotti pozitiv tesztnek. De nem vart napjan ha nem jonne meg akkor is ismeteld meg azert.
2019. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Addig úgysem élem bele magam, amíg nem marad ki, vagy ne adj isten megjön.
2019. jan. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!