Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor, ha az ovu teszt...

Mi van akkor, ha az ovu teszt szerint végig negatív az egész ciklusom de közben minden ovu jelem megvan?

Figyelt kérdés

Ugyanabban az időpontban csinálom mindig (délután 5) azonos körülmények között (nem iszom előtt 3 órával) .A ciklusom 17.napjan ennek ellenére érzem a petefészek szurkalast, tojásfehérje nyákot, mehszaj puha lesz. Egyszer már kémiai terhességem volt, de sajnos pár nap kesessel megjott.

A teszt úgy néz ki, hogy a kontroll csík ugye erősen látszik, teszt csík pedig alig láthatóan halvány. Nem értem


2019. jan. 26. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Probalj ki erzekenyebb ovulacios tesztet a kovetkezo ciklusban. Epp azert van 10-es is belole, mert a kevesbe erzekeny ugyan a legtobb nonek jelez, de nem mindenkinek.

De azert tesztelj tovabb meg, ha mar esdig teszteltel, hatha csak ezutan lesz pozitiv.

2019. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 es a teszt. És már több hónapja csinálom, ezért vontam le a messzemenőt, hogy nekem nem jól jelez, vagy nem jelez semmit
2019. jan. 26. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a digitális ovutesztet.
2019. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azalatt a par honap alatt volt a kemiai terhesseg, akkor biztosan kellett peteeresnek lennie a ovuteszt ellenere.

Miota vartok a babara?

Ha mar huzamosabb ideje, akkor beszelj a nogyogyasszal, hogy csinaljatok peteeres kovetest, ultrahangon latni kellene, hogy valoban van-e peteeresed.

Vagy tenyleg adj egy eselyt a digitalis ovutesztnek, hatha az jelez.

2019. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyel masik fajta tesztet, ha is mindig nega, nm a teszttel vn baj
2019. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!