Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek a teszt egyaltalan...

Van akinek a teszt egyaltalan nem mutatta ki, hogy terhes? Ugy ertem egész terhesség alatt.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 09:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Erre nem lehetne választ adni szerintem, hiszen nincs rá valós példa. Hiszen mindenki csak a terhesség elején tesztel, valós terhességnél, mikor orvoshoz jársz, ultrahangra, nő a pocak, mozog a gyerek, miért csinálna bárki is poénból tesztet, hogy megnézze pozív-e? Tehát nyilván nincs épeszű, értelmes terhes nő, aki csak úgy teszetelget végig, mert miért ne, ergo nem állíthatja azt senki (értelmileg ép), hogy de ige, ő így járt, mert bár már majd szétrúgta Józsika a hasát 36 hetesen, mókából teszetelt egyet. Eleinte, amíg nincs más tünet szoktak ezen rugózni egyesek, de egy terhesség előbb-utóbb kiderül, akkor is ha nincs semmilyen tipikus tünet,ergo lényegtelen egy idő után, hogy mit mutat a teszt. Ha valami csoda folytán mindig negítv eleinte, akkor is jön hozzá ajándékba egy raklap más dolog, persze csak ha kivonjuk az egyenlegből a "nem tudtam, hogy terhes vagyok" című realitiműsorok agyhalott szereplőit, akik vagy mázsa fölöttiek, hogy nem látták rajtuk, vagy csak netto idióták, ez a valószínűbb, elképzelni sem tudom hogy keverheti össze bárki is bármivel amikor mocorog benne a gyerek.
2016. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Es akkor ha ugy kérdezem , hogy a terhesség elején nem mutatta ki egyáltalán? Mondjuk 12. hétig?! Mert azt olvastam, hogy van akinek mondjuk csak a 8. héten mutatta ki, ezrt erdekelne csak.
2016. ápr. 23. 10:16
 3/22 anonim ***** válasza:
Újabban ez a legnagyobb divat itt. Minden 2.kérdés ezzel kapcsolatos. Iszonyat ritka. Szerintem nem is nagyon volt itt a múltévben senki,akinek ne mutatta volna a teszt.
2016. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Olyan előfordulhat, de szerintem elég ritka. Az egy dolog, hogy nem mutatja ki, mondjuk 1-2 teszt, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy a már elmaradt menstruációt követően mindegyik teszt negatívat jelezzen. Olyan nálam is volt, a második terhességemnél, hogy negatív lett a Gabriel tesztem,-elmaradt vérézés utáni 5. napon- de a következő nap elvégzett clearblue már pozitív lett. Én az általad vázolt variációt nem érzem életszerűnek, legalábbis abban az esetben, ha már tényleg tetemes mennyiségű tesztről beszélünk. Mert 1-2 negatív oké, meg ha korán tesztel valaki, akkor persze ez simán érthető, de hogy egy akár 6 hetes terhességet 5-10 különböző teszt se mutasson ki, olyat még sosem hallottam, de ha valaki járt így, majd nyilván megcáfol, bár bevallom, akkor is nehezen hinném.
2016. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97-ben szültem, akkor még nem volt ennyiféle teszt. Nekem a Clearblue nem mutatta ki, háromszor teszteltem 1+2), két hónapig nem jött meg, utána mentem orvoshoz. Ha annyi tesztet csináltam volna, mint mostanában itt olvasom, tuti lett volna közte pozitív.
2016. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem te vagy véletlenül aki több negatív teszt, 4 menstruáció után is 16 hetes terhesnek képzeled magad?
2016. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem, engem csak azert erdekel, mert tervezzük a babat es olvastam itt, hogy nem mutatta ki csak kesobb es erdekel, hogy mire keszuljek fel 😊
2016. ápr. 23. 10:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Ki fogja mutatni, nyugodj meg. Ha normál mederben csinálja az ember(és nem áll neki, számomra érthetetlen módon, már a kimaradt menstruáció előtt 1 héttel tesztelgetni), nincs reális esélye annak, hogy ne mutassák ki a tesztek a terhességet. Én senkit sem ismerek, akinek 1-2 teszt után ne derült volna ki, nekem először 1, másodszor 2 teszt kellett, de egyiket sem végeztem korán. Itt persze olvas az ember minden félét, de messziről jött ember, azt mond amit akar :)
2016. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor majd ha az első elmaradt menstruáció napján tesztelek az mar jo, igaz? 😊 egyebkent valamilyen szinten jo, hogy olvastam ezt, hogy van akinek kesobb mutatja ki, mert igy talan nem esek kétségbe majd rogton. 😊 bar az alapjan amit ti irtok biztos hogy ki fogja mutatni es viszonylag mar hamar 5.-6. héten 😊 pont most olvastam olyat is hogy menstruál es negativ a tesztje megis terhes stb 😲
2016. ápr. 23. 10:50
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyeletes futóbolon posztjaiba futottál bele, ha arra gondolsz akire én, annak pszichiáter kellene, nem nőgyógyász. Te ismered a ciklusodat és azt, hogy mennyire pontos, de én az elmaradt vérzés napján még nem tesztelnék. persze, kimutathatja simán akkor is, de 1-2 napot bármi miatt késhet, ha erre rágörcsölsz esetleg, akkor meg pláne, már a stressztől is. Érdemes várni pár napot, esetmben ez mindkétszer közel egy hét volt. Tudod, attól senki nem lesz terhes, ha mindig tesztel, pár napot csúszhat bármi miatt, felesleges ráápörögni. Ha meg negatív(elmaradt menstruáció esetén), akkor türelemmel várni kell pár napot és utána újratesztelni, nem pedig avval stresszelni magad, hogy 5 eltérő tesztre pisilsz egész álló nap, vagy minden áldott reggel. Minden rendben lesz!
2016. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!