Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van 1 kis hüvelygyulladásom...

Ha van 1 kis hüvelygyulladásom azt lehet látni uh-n?

Figyelt kérdés
Hétfőn tudok csak dokihoz menni. 14 hetes vagyok? Ugye nincs veszélyben a baba? első babás kismama.
2010. szept. 1. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a nőgyógyász látja.Mivel ilyenkor még zárt a méhszály a babához csak a véren keresztül juthatnak el dolgok.Nekem a 37-ik héten volt hasonló,kaptam antibiotikumot,meg hüvelykúpot.Addig is zuhanyozz,és ne ücsörögj a meleg vízben.
2010. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj előbb kenetvizsgálatra, ne várj hétfőig. Uh-on semmi ilyet nem látni, hacsak nem fertőzte meg a babát.
2010. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem UH-on nem látszik. Amúgy a babádnak nem hiszem, hogy lehetne tőle baja. Nekem méhszáj gyulladásom van, és arra is azt mondta a dokim, hogy semmi gond nem lesz vele, csak ki kell kezelni.
2010. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uh-n biztos nem látszik, de ha kéred orvosod, hogy vizsgáljon meg rendesen, akkor megmondja, hogy van-e gyulladás és ha van akkor kenetet kell venni.
2010. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!