Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszten időn túl ilyen...

X-epil teszten időn túl ilyen (rózsaszín) vékony vonal jött ki, ránézne akinek van kedve?

Figyelt kérdés

Remélem látszik a képen...

Biztos korai is volt a teszt, éjjel többször pisiltem is, úgyhogy erre nem adnék.. csak olyan fura, még sosem lett időn túl semmi a negatív tesztjeimen. Lehet hogy van remény? :)


[link]



2019. jan. 26. 20:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, igen, szerintem ezt mind tudjuk akik korán tesztelünk, de most én azért is csináltam, mert gyógyszert kell szednem (mindenféle kórságot elkaptam az utóbbi időben), fogorvoshoz is készülök, tudnom kellett hogy mi a helyzet főleg hogy másfél éve nem védekezünk (szopi mellett) és ez az első tesztem :)


Főleg arra voltam amúgy kíváncsi, hogy ez a teszt szokott-e másnál ilyet produkálni.

2019. jan. 27. 11:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs az a gyógyszer, amit szedhetsz szopi mellett, de bajt csinálna egy esetleg megfogant babánál.

Fogorvoshoz is menj nyugodtan.

A gyanús aktus után én 3 héttel tesztelnék.

2019. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Biztos én vagyok túl óvatos, de olvastam olyan kutatást ami pl. még a várandósan szedett paracetamolt (pedig nyugaton ugye nagyon népszerű) is összefüggésbe hozza a későbbi viselkedészavarral. Szóval inkább óvakodok :)

Akkor várok még... pár hetet és tesztelek :) tegnap gyanús görcseim is voltak, így szoktak kezdődni a terhességeim... de lehet csak menzesz jön, az sem árt így majd 2 év után.

2019. jan. 28. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!