Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy kb az ötezredik...

Tudom, hogy kb az ötezredik hasonló kérdés, de csak csütörtökön megyek orvoshoz. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017 szeptembere óta próbálkozunk a párommal. Az év októberében sikerült, de a hatodik héten elvesztettük. Azóta nem sikerül, de a sikertelenséghez hozzá tartozik, (csak hogy értsétek a sztorit) hogy hosszas vizsgálódás után fény derült némi problémára. Magas prolaktin és gyulladt pajzsmirigy (Anti-Tpo). Mindkettő kezelve lett/van (barátcserje, bromocriptin) és 2018 decemberére tökéletes értékeket produkáltam minden szempontból. Párom is rendben van. Nőgyógyászomtól és az endokrinológusomtól is megkaptuk a "zöld" jelzést, miszerint az esélyeink nagyban megnövekdtek. December 26.-án jött meg utoljára, a ciklusom 28 napos. Együtt voltunk a mensim elmúlása után (ami 5 napos) 2 naponta egészen a ciklus 18. napjáig. 22.-ére nem vártam, és nem is jött, de a ma reggeli tesztem negatív. Pár napja volt egy hirtelen jött erős szédülésem. Bizonyos időközönként puffadok, enyhe szúrásokat érzek, a mellem egészen tegnapig mint egy kő olyan kemény volt,fájt, mára már puhább. Nincs meg a szokásos érzés mint mensi előtt és nem érzem a méhszájam/méhnyakam sem, hogy lent lenne, illetve hogy nyitott lenne, mint mensi előtt. Nem vizsgálgatom magam kézzel, egyszerűen szoktam érezni, ha lent van. A legrosszabb szokásom, hogy mindennek utána olvasok, így ennek is. Így azt olvastam, hogy petefészek ciszta is okozhatja a kimaradást. Ez lehet akkor is, ha nem fáj semmi és mint írtam fent van a méhszájam és sűrű krémes folyásom van? Írnátok tapasztalatokat mindkét oldalról? Akinek a kimaradás ciszta miatt volt (mi lett végül) és akinek végül baba lett (mikor mutatta ki a teszt/Uh). Köszönöm.
2019. jan. 26. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szintén bromocriptin szedése után nem mutatta a teszt, csak a nemvárt után 2 héttel, igaz nen keresgettem a halvány csíkot, ráfogtam, hogy még biztosan msgas a prolaktinom, de baba volt :) Szóval szerintem bármi lehet
2019. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni. Bizakodom :)
2019. jan. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!