Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt már így? Ilyen...

Valaki volt már így? Ilyen hamar lehetséges pozitív teszt?! Rosszullét miatt csinaltam, a mensiig meg 10 nap van. Halvány pozitiv lett, járt már igy valaki?! Kerlek irjatok ha van hasonlo tapasztalat!

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Kép?Nem akarom kedvedet szegni,de cisztától is lehet pozi egy teszt vagy száradási csíkot hiszel annak.
2016. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tudsz képet küldeni? amúgy lehet elszámoltad a napokat vagy előbb volt ovud.
2016. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Holnap tudom feltenni a kepet!Igen tudom felrevezethet par dolog,es nem is elem bele magam,csak furcsán vagyok rosszul,ezert csinaltam. En is nagyon meglepődtem,mert egyebkent szinte teljes képtelenség ilyen hamar.
2016. dec. 19. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:

1# cisztától nem (!) Lehet, maximum csokoládè cisztától. Nem mindegy. Es ez iszonyat ritka, kellemetlenebb tunetekkel jar mint az egyszeru ciszta, ami sokszor fel sem tunik. Na a csoki ciszta nem ilyen sajnos. Es nekem az is volt. De pozi tesztem nem, csak amikor baba is.

Kerdezo sztem ismeteld a tesztet. Vagy vegyel digitálisat!!:)

2016. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál nekem is nagyon hamar pozitív lett, el is mentem orvoshoz, de nem akart nekem hinni, hogy terhes vagyok, mert még kellett egy hét a haviig. Mai napig nem értem amúgy hogy lett ilyen hamar pozitív. De már négy éves.
2016. dec. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nekem akkor volt ilyen korán pozitív, mikor közvetlen a mensi után esetem teherbe. :)

Nem mindig a nagykönyv szerint történik a megtermékenyülés. :)

2016. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha kétnaponta tesztelsz és látványosan erősödik akkor tuti baba van a dologban, csak korán fogant. Másképp nem lehetséges, esetleg, ha nagyon halvány akkor reagálhat az LH csúcsra, hogy most van ovud. Bár azért ez ritka.


Reméljük baba :)

2016. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia. Én egyszer 8nappal menzi előtt teszteltem és csudaszép pozitív drágaság lett belőle :) azért ismételj 1 hét mulva is.

Azért én hiszek benne és gratulálok :)

2016. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is nemvàrt előtt elég sokkal tesztelt. Ma màr szép 4 hós a babàja.

Az orvos előbb menszi idejével szàmolt, majd méretek alapjàn korrigàltàk a magzat koràt 2 héttel idősebbre.

Tesztelj pàr nap múlva újra és ha erősödik, akkor baba lesz.

2016. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem a 9. dpo-n volt anno pozitív tesztem


3,5 évesek az ikreink ;) :)

2016. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!