Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy szem fogamzásgátló mennyir...

Egy szem fogamzásgátló mennyire boríthatja a ciklust?

Figyelt kérdés
2 évig nem szedtem semmit, aztán a menstruáció első napján bevettem 1 szem fogamzásgátlót,de közben mégsem szedtem tovább.(tudom röhejes az egész,de nem szeretnék belemenni miért történt így) Ma van 1 hete,hogy beszedtem azt az egyet és úgy fáj az alhasam,mintha ovum lenne,ami elvileg teljes kèptelensèg, hiszen ez a 7.nap csak. Ha mástól fáj, akkor vajon a szokásos 13. napon lesz ovum?
2019. jan. 28. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2019. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyet tini koromban csináltam, az akkori barátommal való védekezés nélküli együttlét után. Pár napra rá meg is jött a bajom. Ja meg mikor eldöntöttük a férjemmel, hogy abbahagyom aztán én mégis elkezdtem megint, aztán mégis abbahagytam. Azután is megjött pedig előtte 1 héttel volt meg. Én sem tudom mire volt jó...
2019. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!