Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aspirin C, Rubophen, és fél...

Aspirin C, Rubophen, és fél szem Cefzil csökkenti a fogamzásgátló hazását? (Symicia)

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva, a doktornő mindig ezt a Cefzilt írja fel, ahogy olvastam, ez egx antibiotikum. Sosem veszem be az antibiotikumot, mert fáj tőlük a gyomrom és elviselhetetlen, keserű szájízt okoz órákon át. Visgont anyukám egy fél szemet belém erőltetett, de többet biztosam nem veszek be. Fejfájáara 2-3 Rupobhent, megfázásra is kb ennyi pohárnyi Aspirin Plus C pezsgőtablettát ittam.

Azt szeretném kérdezni, ezek mennyire ütik ki így együtt a Symiciát? Elég egy hét kiegészítő védekezés, vagy ebben a hónapban már csak óvszerrel? Ma veszem be az 5. szemet a levélből.

17\L


2018. szept. 24. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok hibáért, tabletről írtam. :D
2018. szept. 24. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a biztos ha ebben a hónapban gumiztok is.
2018. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erre tippeltem sajnos. :( Annyi mindent olvasni itt.
2018. szept. 24. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum gyengíti. De ha az orvos okkal írja fel (reméljük így van), akkor ha nem veszed be többet ártasz. Egyrészt ha elkezded és nem veszel be többet, a baktériumok rezisztensek lehetnek a későbbiekben. Másrészt gyerekorvosunk mondta, ez felnőttekre is igaz: lehet semmi bajod nem lesz ha nem kezelik ki a bakteriális fertőzést, de az is lehet, hogy 3 év múlva meghalsz szívelégtelenségben, amit ez okoz. Ez a legrosszabb eset. De pl bnőm kisfia életveszélyes állapotban került a tűzoltó utcai kórházba, ahol azt mondták, hogy egy évekkel ezelőtti antibiotikummal nem kikezelt betegség miatt volt ez a helyzet, hónapokig bent volt és gyógyszerezték. Legalább olvass utána, utána döntsd el, hogy beveszed vagy sem. Vagy menj másik orvoshoz, ha a mostaniban nem bízol.
2018. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!