Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam egy tesztet...

Lovelyne kérdése:

Tegnap csináltam egy tesztet 5 nap késés után. Mi van akkor ha a t kicsivel halványabb volt mint a c de nem kellett hunyorogni viszonylag jol kivehetō volt? Azt hallottam csak akkor pozi ha egyforma erősségű a két csík.

Figyelt kérdés
Szerintetek van esély a babára?

#terhességi teszt #Terhesseg0 teszt
2019. jan. 29. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kép esetleg??
2019. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. A terhességi teszt ha látható a második vonal, főleg ha színe is van és nem szürke- akkor pozitiv, nem kell olyan erősnek lennie mint a kontroll ( ez az LH vagy ovulációs tesztnél követelmény inkább)

Nekem a nem várt napján és utána még 2-3 nappal is kevésbé volt erős a tesztcsík mint a kontroll és minden oké volt mégis.

2019. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ovutesztnel tényleg két egyforma erősségű csík kell.De terhességi teszt esetén ha megjelenik a második vonal és szemmel láthatóan rózsaszín az pozitív.Amugy a használati utasítás is ezt írja mindegyiknel csak el kell olvasni.
2019. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2019. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt hallottál, azt hallottál...

Olvasd el a tájékoztatót, azért van!

2019. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!