Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött az együttlét óta,...

Ha megjött az együttlét óta, akkor ugye semmiképp nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A vérzés ugyanolyan volt, mint mindig. Nem volt sem kevesebb, sem kevesebb ideig nem tartott. Sőt, több vér jött, és tovább tartott.

Tudom, így, hogy normálisan megjött a múltkori alkalommal, abszurdnak tűnik a kérdés, viszont szombaton kellett volna megjönnie, de helyette barnázom, és félek, hogy terhes vagyok.

Nem tudom, hogy ez fontos infó-e, de a barnázás napra pontosan akkor jött, mikor a vérzésnek kellett volna.

Terhességre utaló tüneteket nem tapasztalok egyáltalán, pedig ha valóban akkor megtörtént volna a baj, már valamivel kevesebb, mint 1,5 hónapos terhes lennék.

Köszi a válaszokat előre is!


2019. jan. 29. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha megjött az együttlét óta"

Ez nem túl egzakt. Mikor? Mennyi idővel?

Mert ha rá 2 nappal, az semmit nem jelent. Ha 2-3 héttel utána rendes vérzésed volt, az már biztató.

2019. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha menzesz HELYETT csak barnáztál akkor van rá esély. Azt írtad volt egy rendes menzeszed az együttlét óta ugye? Ha nem a sokkal a menzesz előtt volt a fogantatás ( ha volt) akkor a szervezet még reagálhatott úgy mintha még menzeszelnél, de annak más lett volna a színe ( kicsit halványabb) és az intenzitása is (kevesebb)

Sikeres megtermékenyítés esetén a méhnyálkahártya NEM válik le. Tehát a vérzés megtörténhet, de ezért más. Ha az aktus óta eltelt 14 nap csinálj egy tesztet. Most már biztosan kimutatja a babát ha van.

2019. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 bocsánat, nem tudtam, hogy ez fontos infó. Az együttlét után 15 nappal jött meg (12 napot késett)
2019. jan. 29. 17:20
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 maga az aktus óta több, mint másfél hónap telt el. A dolog után 3 nappal kellett volna megjönnie. De 12 napot késett. Utána megjött rendesen. Mindent összevetve szerinted van rá esély?
2019. jan. 29. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak megijeszteni, de ha ilyen sokat késett és utána jött meg, az lehetett vetélés is.. Attól lehet hogy egy kicsit felborult a hormonrendszered, és azért van most barnázás. Ha tényleg sokat véreztél akkor valószínűleg kijött minden (mármint.. érted). Ha pedig azóta nem voltál senkivel, akkor kevés esély van arra, hogy terhes vagy. SZERINTEM! De mivel nem vagyok szakértő, és nem tudok innen a képernyő mögül biztosat mondani, így inkább menj el és vegyél egy tesztet. Ha másfél hónapja volt, akkor tuti mutatja már, ha van valami.
2019. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, baromi ritka, hogy valakinek megjön terhesen, de olyankor nem ugyanolyan a menzesz, mint szokott, hanem sokkal gyengébb.
2019. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 nekem is megfordult a fejemben a vetélés, mert előtte meg azért voltak tünetek... Tartsatok bármilyen rossz embernek, de engem nem zavar egyáltalán az esetleges vetélés. Nem akarok gyereket. Most még inkább a korom miatt, de amugy sem tervezem.


A válaszokat köszönöm, kicsit megnyugodtam

2019. jan. 29. 19:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött rendesen, szóval nincs baj, kösz mindenkinek :)
2019. jan. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!