Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki igy? Pozitív...

Volt valaki igy? Pozitív teszt után ma reggel leesett a hőm!

Figyelt kérdés

[link]


Szombaton es hétfőn teszteltem, a nemvart napja szombat volt. Mindkét tesztem nagyon halvány de látható pozitív volt.

Szerintetek ez a hirtelen holeeses rosszat jelent? Nagyon el vagyok keseredve :-(



#vetélés #pozitív teszt #hirtelen holeeses
2019. jan. 30. 08:48
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Mennyire volt erős a teszted? Most milyen lett a teszt?
2019. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Lehet kémiai volt :(
2019. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Szombati:

[link]

Hetfoi:

[link]


Ezek nem tudom milyen erősségű tesztek mert nincs benne a tájékoztatóban, sem a dobozon.

Ez egy 10-es teszt hetforol:


[link]

2019. jan. 30. 09:00
 4/54 A kérdező kommentje:
Ha mar túlhaladott a nemvart napján az nem kémiai vagy igen?
2019. jan. 30. 09:01
 5/54 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt után nem szabad tovább mérni, mert csak idegeskedés van belőle, mint a mellékelt ábra is mutatja. Háromszor voltam terhes, ebből az első végződött vetéléssel (félidő után, nem korai vetélés volt). Mindhárom esetben a teszt napján mértem utána hőt. Teljesen fölösleges stresszelni magad, ezzel ártasz a legtöbbet!


Egy kezdődő terhesség vagy sikerül, vagy nem, ahogy telik az idő, egyre csökken mindig az esély, hogy baj legyen. Az első nagyvetélés után én úgy álltam a másik két terhességhez, hogy amíg nincs görcs + vérzés, addig minden oké, máskülönben be is csavarodtam volna. Sőt, így még élvezni is tudtam a terhességeket!


Szóval ne mérj többet és nyugodj meg, ha nincs bajra utaló tüneted (vérzés+görcs EGYÜTT), akkor vedd úgy, hogy minden oké és reménykedj, hogy így is marad. Erről szól az egész terhesség úgyis. :)


Csak pozitívan!

2019. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Mai napon csinálj meg egy Facelle vagy Predictor tesztet!

Lehet késői peteérés volt azért halvány a teszt.

2019. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
*jav: ... mértem UTOLJÁRA hőt..."
2019. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
Kémiai sajnos addig meglehet amíg nincs szívverés. Orvosok addig is “ismeretlen vagy kémiainak” könyvelik el, hisz amíg nem látnak élő embriót addig sajnos semmi nem biztos. De!!!! Nem szabad idegeskedni, arra kell gondolni mindena legnagyobb rendben lesz, ezzel segíted az ő fejlődését.
2019. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok!

Itt nem lehet kapni olyan teszteket, de meg van egy tesztem a 10-esbol, az nagyon jo teszt. Megyek megcsinálom es irok hogy mi lett.

2019. jan. 30. 09:06
 10/54 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok! Hőt meg ilyenkor már nem kell mérned, ha van pozitív teszted.
2019. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!