Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennek vagy valami baj...

Terhes lennek vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hosszu kihagyas utan a honap elejen eltem megint szexualis eletet. Vedekeztunk, egy kicsit csinaltuk anelkul, de nem ment belem. Masnap, mivel akkorra vartam, megjott. Azota letelt a 26-27 nap, most megint megjott, rendesen, ahogy szokott, az elso nap kevesbe eros, tegnap eros, ma pedig megint kevesbe eros a verzesem. A mult havi verzesem is ilyen hullamokban jott es akkor egyaltalan nem eltem szexualis eletet. 1 eve hagytam abba a fogamzasgatlo tablettat. Mindent osszevetve, a kerdesem, hogy lehet, hogy valami bajt jelez a rovidul menstruacio?
2019. jan. 31. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megjött akkor hogy lehetnél terhes??
2019. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokan irtak, hogy a terhesseg elejen is elkepzelheto verzes.
2019. jan. 31. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj tesztet
2019. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De nekünk azt honnan kellene tudnunk,hogy te pont azok közé tartozol,akiknek van vérzése terhesség ellenére is?
2019. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2019. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én nem tartom valószínűnek, mivel írtad, hogy az együttlét után másnap megjött a menstruációd. Peteérésed pedig kb 14 nappal előtte volt. Ha aggódsz, hogy van valami gond, a legjobb, ha felkeresel egy orvost. De arra, hogy terhes vagy nincs sok esély.
2019. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En sem hiszem amugy, de mar annyi sz@rt osszeolvastam, hogy teljesen beparaztattam magam. Holnap veszek egy tesztet, ami nagy valoszinuseggel negativ lesz, 18-an pedig amugy is megyek nodokihoz az eves rakszuresre, majd akkod elmondom neki a problemaimat, remelem nem huzodik semmi komoly a hatterben.
2019. febr. 2. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!