Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szombaton lefekudtem egy...

Szombaton lefekudtem egy sraccal (akkor meg szuz voltam) Valaki kerem segitsen?

Figyelt kérdés
Hasznaltunk gumit. O nagyon hamar elelvezett mert 3honapja nem volt senkivel. En else elveztem. Vasarnap reggel ota faj a hasam. Megvagyok puffadva. A gumi nem volt lyukas es nem is jott ki semmi. Viszont azota se verzek. Ez lehet azert van mert mikor ujjaztam magam utanna folyton vereztem?! Nemtudom. Valaki momdjon valamit hogy ez mitol lehet es h mitcsinaljak? ?

2014. aug. 11. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amugy akkor most kéne megjönnie de elmaradt vagy mi a probléma? amugy menj el egy boltba és vegyél terhességi tesztet ha kétségeid vannak
2014. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Terhes legkorábban 10-14 nap múlva leszel. Terhességi tünet nem lehet, mert az legkorábban a magzat 4 hetes korában jelentkezik.


Szerintem sok összefüggés nincs a tüneteid és szüzességed között.

2014. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen..most kellene megjonnie.

15. Es ha mondjuk jovohet hetfotol.elkezdek szedni fogamzasgatlot.. vagy mit szedjek?

2014. aug. 11. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ezekután?.... a lábadat ha apád megtudja...
2014. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pasinak mennyi tapasztalata van? Odafigyelt rád, vagy csak azt akarta, hogy neki jó legyen?
2014. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apukam meghalt.. azert kosz
2014. aug. 11. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-re válaszolsz? Fontos lehet.
2014. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátod, vagy csak úgy egy srác? Ő se tudott neked segíteni? Vagy nem is akart?

Ezért nem kellene gyerekeknek szexelni...

2014. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!