Hazudhat a teszt?

Figyelt kérdés
A facelle kazettas pozitív keresni se kell, a tesztcsík viszont aliglátható, azt kereni kell. Még 2 hét mire meg kellene jönnie, de 2 napja hányok és hányingerem van. Ezért is csináltam tesztet. Dokihoz van időpontom csak addig nem tudom mit gondoljak. Görcsölgetek is.
2019. febr. 1. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Képet nem tudsz fel tölteni?
2019. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A menzesz alatt is, meg elötte-utána közvetlenül is teherbe lehet esni, ha akkor védekezés nélkül voltatok együtt, akkor lehetsz terhes.

A helyedben csinálnék még egy tesztet - más tipusút -, és akkor könnyebben kiderül, hogy terhes vagy-e.

2019. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2019. febr. 1. 15:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Az igen. A kazettás pozitív pedig. Csinálj egy Clear Blue-t szerintem, de ha még két hét van, ez érdekes.
2019. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Delutanibol csinaltam rogton kijott, van meg teszt holnap reggelre. Mar van egy kislanyom szerettunk volna kistesot, csak hihetetlen, mert 1 eve nem jott ossze es most igy nem tudom, hogy orulhetek e egy kicsit vagy meg ne.
2019. febr. 1. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát eléggé pozitívnak tűnik :)
2019. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Két hét van a nem vártig és már pozitív a teszt? :O az hogyan? Nem akkor van még csak peteeres?
2019. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Két hét van a nem vártig és már pozitív a teszt? :O az hogyan? Nem akkor van még csak peteeres?2


NEM, peteérés a ciklus bármelyik napján lehetséges, így a teherbeesés is. Csak statisztikailag nagyobb a valószínüsége középidöben, de lehet bármikor máskor is.

2019. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves válaszolo kérdésem inkább

költői volt, azért elég ritka hogy két héttel kesobb legyen a peteeres... Egyáltalán nem szokványos vagy mindennapos

2019. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Peteresnek tegnap elott kellett volna lennie es semmi tuenetem nem volt, mint korabban. Bocsanat azt elirtam, hogy kb 14 korul kellene megjonnie. De akkor is lehetetlen, hogy ebbol a ciklusbol fogant valoszinuleg vagy mensi elott vagy utan rogton, de majd szerdan tobbet fogok tudni, illetve reggel meg csinalok egy tesztet. Koszonom a segitseget!
2019. febr. 1. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!