Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg fog jonni, kene tesztelni...

Meg fog jonni, kene tesztelni vagy teljeseb felesleges, mert tenyleg megjon?

Figyelt kérdés

Az utolso aktus utan 1,5 hettel menstrualtam. E ciklus kozepen eros tojasfeherje valadek volt, majd enyhe kremes, az elmult heten szaga is volt, viszketett kicsit.. A jobb mellem is faj ugyanzgy, mint az elozo elott,de regen nem fajt. A budos valadek puding allagban halvany barna volt. Faj jobboldalt a hasam is, beleszur, meg kicsit faradtabb is vagyok,de ez a suli miatt is lehet akar.

Akkor, azon az együttléten vedekeztunk,de a legelejen par masodpercig nem (3-5mp)


2019. febr. 1. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy dokit.mert valami fertozesed az tuti van!!!
2019. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar nem viszket vagy eg, csak budos :( az a baj, hogy nem tudok fel napot ulni egy sztkban, plane nem delelott :( mikor viszketett hasznaltam canestent neg pimamufort, de ahogy az elmúlt, nem hasznaltam tovabb
2019. febr. 1. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos ( szinte), h nem terhesseg, de keress fel dokit, mert vmi nem oke, es a fertozeseket otthon nem lehet kikezelni.
2019. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt főleg nem jó ha bűzös.Ez mindenképp fertőzésre utal
2019. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kerdesem, hanem, hogy lehetek terhes vsgy enyhen kizart..
2019. febr. 1. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Terhességi tüneteid még bőven nem lehetnének max az elmaradt után 2-3 héttel szóval tuti nem vagy az és a tüneteknek inkább a fertőzéshez lehet köze
2019. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb az esély betegségre, mint terhességre.
2019. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma megjott!
2019. febr. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!