Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszínes folyás + fájdalom...

Rózsaszínes folyás + fájdalom mensi előtt egy héttel mennyire lehet hormonzavar miatt?

Figyelt kérdés

Nagyjából pontosan egy hét múlva kellene megjönnie, de kicsit véres a folyásom, vagyis inkább rózsaszínes (főleg ma reggel), és nagyon szúrkál a méhem már vagy 2 napja. Soha nem tapasztaltam még ilyet. Az abszolút lehetséges hogy terhes lettem, (időpontra pontosan kijön a dolog).

De a kérdésem, hogy ha hormonzavarom lenne, akkor is szúrkálna a méhem, és görcsölne egy héttel mensi előtt?

Eddig mindig normális volt a menstruációm, nem tudom mitől lehet ez. 33 éves vagyok.


2019. febr. 2. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
A görcsöles nem feltétlen baj de ha verezgetsz már mensi előtt az nagyon esélyes h homronproblema.
2019. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az utóbbi 3 hónapban rózsaszínes folyásom volt az ovu után pár nappal.Egyik hónapban sem voltam terhes, mi nem is vagyunk babaprojektben.A beágyazódási vérzés nagyon ritka, ritkább mint ahogy ezen az oldalon írják.Persze reménykeltő a helyzet nálad, de ha nem jött össze a baba ebben a hónapban akkor érdemes megemlítened ezt is az orvosnak, mert hormonprobléma is lehet akár.
2019. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
47%
Pont en is igy vagyok, annyi hogy nekem inkabb vilagos barnas es csak nehany pisiles utan van a papiron, bugyimon semmi. A cicim se kemenyedett be mint szokott. Ma nem kellett volna megjonnie es nem is jott, viszont a teszt sajnos negativ. Ez az elso probalkozos honapunk, elotte nem volt sose ilyen barnazgatasom, orulok ha pont most lesz hormon zavarom...
2019. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem tervezek babát. Így kicsit megijedtem, akármitől is van, mert még nem tapasztaltam ilyet.

Egy hét múlva biztos csinálok terhességi tesztet.

2019. febr. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!