Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem vagy inkább tanácsra?

Figyelt kérdés
A párommal 2 hónapja próbálkozunk a babával. A ciklusom 31-33 napos. A legutolsó mensesem júni 27-én jött meg és 30-án múlt el. A mellem most is ugyan úgy fáj és tegnap meg ma nagyon enyhe alig észrevehető vér volt a fehérneműmön. Kérdésem az lenne ez mire utalhat esetleg hormonprobléma? Vagy beágyazódás de az hogy lehet ha levált a mehnyálkahártya? Teljesen tanácstalan vagyok. Volt valakiknek hasonló? Bocsánat hogy hosszúra sikerült.

2018. júl. 4. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint a ciklusod 8. napján beágyazódás?

Ez még simán lehetett a mensi utózöngéje.


Szerintem kicsit nézz utána, hogy hogy működik a női ciklus, és ha érted, utána próbálkozzatok babával.

2018. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szex után is előfordulhat kis vérzés, méhszájseb...

Beágyazódás ilyen ciklussal tuti nem.

2018. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 4. 14:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Az "ilyen ciklust "hogy érted?
2018. júl. 4. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ciklushosszra gondoltam.
2018. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam ebben a hónapban csinálok ovu tesztet,faceallt vettem. Amúgy nem gondoltam babára egyántalán mert volt mensesem rendesen. Ovu tesztet is a hosszú ciklus miatt vettem hogy legalább azt tudjam hogy van peteérésem. Ha 2 hónapon keresztül nincs megyek dokihoz. Köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 4. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
3 napos csak a menzeszed? Vegyél egy tesztet! nekem volt olyan, hogy 30 naposak voltak a ciklusaim és 22. napon volt peteérésem. 35. napon elkezdtem pecsételni, de 2 hétig, aztán harmadik héten derült ki, hogy baba, addig doki 3szor látott uh-n, és semmi nyoma nem volt. A teszt pozitív volt, de a doki mondta azokat hagyjam, mert egy csepp vér is elég, hogy hibását mutasson. De hozzátette, hogy a teszt előbb mutat, mint a gép. :D tehát teszt, ha úgy érzed lehet valami. Én első babámnál úgy véreztem két hónapig, hogy azt hitték nincs is már meg, és megvolt. Másodiknál 14. héten vették észre, hogy elhalt vérzés nélkül. A legbiztosabb jel mai napig a mell fokozott húzódó fájdalma. TESZT!
2018. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!