Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem vagy más problém...

Teherbe estem vagy más problémám is lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon furcsán érzem magam. Hányingerem van a szagoktól, fáj a fejem, az alhasam enyhén fáj, vagy szúr. Peteérésem is 2 napja volt. Szóval nem tudom hogy ez annak tulajdonítható e vagy sem. Fájnak a melleim és jóval nagyobb a vizelési ígérem mint máskor. Felfazva pedig nem vagyok, de mégis olyan felfazas éreztem van. Hogy mindjárt mindjárt tudnék pisilni.

2019. febr. 2. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 hete jött meg a menstruációd akkor biztos,hogy nem vagy terhes.

A mellfeszülés teljesen normális,ovuláció után.Az alhasi fájdalom,gyakori vizelési inger kezdődő hólyaghurut lehet.A hányingerre nem tudok mit írni.

2019. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos 2 napja volt ovud??

Mert ha igen ez még nem terhesség.

Inkább szerintem most van ovud.

2019. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még ha megtörtént is a megtermékenyülés a beágyazódás még odébb van. Ilyenkor még semmilyen terhestünet nincs.

Amit érzel simán lehet az ovulációtól is, meg amennyi nyavaja van most a levegőben be is nyelhettél valami vírust.

2019. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ez 4.napom az ovuláció után hajszálpontosan
2019. febr. 2. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem oszt,nem szoroz.A 4.napon sincsenek terhességi tünetek.

Valami fertőzésed lesz,szerintem.

2019. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség csak a filmekben kezdődik hányingerrel...
2019. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnal a pont ! 3-4 hete tudtam már hogy terhes vagyok (orvos által igazoltan) amikor jött az emelyges és társai! Addig kutya bajom nem volt !
2019. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!