Érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

3. napja késik a menstruációm. Általában pontos, maximum 1 napot késik. Két héttel ezelőtt lehetőséges, hogy becsúszott egy kis hiba. Persze egyáltalán nem gond, házasok vagyunk és szeretnénk.


Csak érdekel, hogy érdemes e tesztelni. Kimutatható e már ilyenkor?


2019. febr. 2. 13:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem használunk fogamzásgátlót. Férfi és női kondomot védekezünk. 2 héttel ezelőtt lehetőséges, hogy nem a női kondomba helyezte be a péniszét, hanem mellé. Viszont a kondomba élvezett el ezután, amit saját szememmel láttam. Előváladék persze közrejátszhat.
2019. febr. 2. 13:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Már kimutatja,ha terhes vagy.
2019. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Van olya teszt ami már a menstruáció esedékessége előtt is kimutatja.
2019. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindegy milyen tesztet veszek? Vannak jobbak, pl. a drágábbak, vagy teljesen mindegy? Sosem vettem még.
2019. febr. 2. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen,nem muszáj a legdrágábbal tesztelni.
2019. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossmann Facelle
2019. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy Predictor Early. De Facelle jobb, olcsó is és megbízható!:)
2019. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttünk várunk még pár napot. Közben ahogy egy üzletben sétálgattam, észleltem, hogy valami mintha folyna. Mondjuk tegnap és előtte is éreztem, akkor áttetsző volt. De azért kimentem a mosdóba, és hát ilyen pirosas valami kezdett el folyni, társulva a szokásos menzesznél tapasztalt mellékhatásokkal, amíg már tegnap este is jelentkeztek. Viszont terhességnél is jelen vannak. Ezért voltam bizonytalan, mivel ritkán késik akár egy napot is. Viszont most ez a halvány pirosas folyás mentruáció lehet?
2019. febr. 2. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges megfog jönni. De ha csinalsz egy tesztet azzal nem lesz semmi baj.
2019. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjött. Valószínűleg csak késett. Csütörtökön kellett volna elvileg.
2019. febr. 2. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!