Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofordulhat masodjara is...

Andrea2929 kérdése:

Elofordulhat masodjara is mehen kivuli terhesseg? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Most kezdtük volna a meddőségi kezelést a lombikprogramhoz. A doktornő szerint nem volt peteérésem.24 naposak a ciklusaim. A 12. Napon voltunk ultrahangon nem làtott semmit még csak egy aprócska érő tüszőt sem. Endometrium 7mm. A 18. Napon voltam hormonpanelen. Progeszteron szint 34 volt. Aztán a 22. Napon voltunk újra ultrahangon ekkor az endometrium 8mm volt (ugye ez fura h vastagodott mikor vékonyodnia kellett volna mensi előtt két nappal) azt mondta nem volt egyáltalán peteérésem DE lát valamit a jobb petefészkem fölött de nem tudja, hogy mi az Annyit mondott csak, hogy a jobb petefészel fölött echogén szerű képlet látható. Más anatómiai eltérést nem talált.


Teszt pozitiv így hogy állitolag peteeresem se volt a digi teszt is 1-2 hetet ir ami realis mert az utolso verzes januar 7.


Mi a velemenyetek? Volt mar mehen kivuli terhessegem ahol bent maradt a vezetek. A jobb oldalon. Aztan volt laparos mutetem ahol a balt megnyitottak a jobb oldalon pedig egy szajadekot kepeztek a mehen kivuli helyen. Szerintetek mennyi esely van igy ra hogy ujra mehen kivuli? Foleg igy h a jobb petefeszek folott latta azt a valamit

Egyebkent az elozonel utrogestan mellett is vereztem. Most meg semmi. Azert a biztonsag kedveert hasznalom az utrot de nem verzek. Nem gorcsolok neha neha vannak hasszurkak es a mindjart megjon erzes. Tuneteim sincsnek

A mehen kivulinel kozepidoben derult ki h terhes vagyok tehat verzestol szamolva a 14. Napon. De meg 2 hetig huztak mire megtalaltak. 6 hetes voltam kb es 3800as hcg mellett mutottek. Akko egybol eros tesztjeim voltak mindket csik egyforma eros volt a teszten a digi is 2-3-at irt.


Nagyon nagyon felek hogy ujra mehen kivul lesz

Megyek dokihoz de csak 8-án tud fogadni a szakrendelős meg csak 11-én. Addig megőrülök kb.



2019. febr. 3. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a digitális teszt 1-2 hetet ír, akkor még csak kb. most tartasz az elmaradt vérzésnél. Ha a teszt pozitív, akkor terhes vagy, az még kérdéses, hogy hol a terhesség. Ilyen korán sem méhen belüli, sem méhen kívüli terhességet nem lehet látni. HCG mérés segítene. Ha megmaradt a petevezetőd, akkor sajnos előfordulhat megint méhen kívüli. Én olyat is láttam, hogy petevezető kivétele után ugyanazon az oldalon lett méhen kívüli, abban a picike petevezető szakaszban, ami a méh falában fut és ugye műtétnél nem szokták eltávolítani. A természet érdekes dolgokat tud produkálni. De szerintem ha semmi panaszod, a teszt meg pozitív, egyelőre próbálj meg megnyugodni és bízz a legjobbakban.
2019. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 khniki ***** válasza:
Sajnos csak 5-6 hetesen tudják majd kimutatni, hogy méhen belüli-e vagy sem. A teszt a heteket a megtermékenyítéstől mutatja, szóval jövő héten már talán látni valamit.
2019. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos 8mm-es mehnyalkahartyaval eleg csekely a mehen beluli baba..

2019. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 khniki ***** válasza:
Utolsó, vitatkoznék veled! :) Nekem 6,2 mm vastag volt, mégis méhen belüli. :)
2019. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3.as vagyok.

Sajnos Én csak tapasztalatbol mondom.😊

3 mehen kívüli,1,5 ev alatt.

Most lombik volt.

7hetes kismami vagyok.

2019. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok. A kerdezo vagyok. Koszonom a valaszokat. Ma volt egy kis rozsaszines pecsetelesem.

Voltam orvosnal persze semmit nem lattunk csak a megvastagodott mehnyalkahartyat ami 9mm volt.

Azt mondta h ez teljesen jo ahhoz h be tudjon agyazodni.

Azt mondta h kb 4 hetes lehetek szval meg nem baj ha nem latunk semmit. Sajnos van esely a mehen kivulire is mert ugye megmaradt a rossz vezetek. De meg azt se vehetjuk eszre ilyen koran.

Vettunk hcgt holnapra lesz eredmenye utanna fel kell hivnom es megbszeljuk a tovabbiakat. Aggodott o is es azt mondta figyeljuk es addig keressuk mig meg nem talaljuk.


Addig is agynyugalom(bar munka mellett ez kivitelezhetetlen bar ulo munkat vegzek) es ha verzek vagy nagyon gorcsolok azonnal korhaz.

Az a valami a jobb petefeszkem folul eltunt. Mar nem volt ott.

Legalabb 10 percig vizsgalt nem latott semmit sehol.

Megvizsgalt kezzel is megnyomkodta a hasam meg az uh-nal is kerdezte h faj e. Mondtam h nem.


Szoval bizakodok h nem lesz rossz helyen :)

2019. febr. 4. 20:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Majd ird meg mi lett :)
2019. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A tegnapi HCG eredménye 185 lett. Holnap veszünk újra és meglátjuk...
2019. febr. 5. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Kerdezo miujsag?

Meg lett a hcg vervetel eredmenye?

2019. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem hívott vissza márra a doktornő. Azt mondta ez még nagyon kevés és jövô hét csütörtökön kontroll...

Holnap megyek a synlabba

Mindenképpen jelentkezem ha megvan az eredmény

2019. febr. 6. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!