Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesseg eseten alacson...

Korai terhesseg eseten alacsony vernyomas es szedules, normalis? Idonkent hasi fajdalom, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok és még mindig ritkán megy 100-as systolés érték fölé a vérnyomásom. Teljesen normális. A hasi fájdalom is.

Persze ettől még lehet baj, mert attól nem véd meg semmi, de ezek külön egyébként nem jelentenek bajt. A baj sokszor tünetek nélkül is bekövetkezik.

2019. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a nyugtato es hasznos valaszod, a szedules ellen lehet valamit tenni?
2019. febr. 5. 19:21
 3/6 A kérdező kommentje:
valaki esetleg meg?
2019. febr. 5. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az. Nekem alapbol is alig megy 100 fole, de terhesen 80 valamenyi per 62-max 65 volt. Ja es allandoan faztam, reggel ugy ebredtem hogy majd megfagyok es este 8 utan kezdodott ujra.
2019. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod miatt szédülsz, szóval túl sok mindent nem lehet tenni. Kávézni meg kólát inni lehetne, mert ezek átmenetileg feltornázzák a vérnyomást, de terhesen ezeken élni nem túl egészséges.

A friss levegő ami segíthet még kicsit, de most hideg van, szóval a nyitott ablak se akkora megoldás.

2019. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek, eleg kellemetlen a rosszulletek es a gorcsok ett, de hat akkor ez van :)
2019. febr. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!