Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fémes íz a szájban, szédülés,...

Fémes íz a szájban, szédülés, hányinger, alacsony vérnyomás mindamellett, hogy nem fáj a mell?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérdésem az lenne,hogy a fenti tünetek vannak nekem. A vérnyomásom nagyon lecsökkent, tegnap egész nap éreztem a szédelgést, előtte való naptól van a fémes szájíz. A gyomrom rendben van, fém mérgezésem kétlem, hogy van.

A mellem fájása az minden ciklusomnál a ovuláció utáni napon szokott elkezdődni, ám ez most csak kb 1 hét után kezdődött, ami most hol van, hol nincs. Nyomásra érzem, hogy fáj, de nem olyan vészesen, mint szokott.

Hétfőre nem várom, ma x epil teszt negatív.

Ha nem terhes tüneteim vannak, akkor vajon mi lehet a gond?

Ha pedig terhes tünetek ezek, akkor a tesztnek már pozitívnak kellene lenni nem?

Köszi a válaszokat előre is :)

24/L


2016. ápr. 2. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes! Nekem is volt fémes íz, felment a pulzusom es szédültem tőle, ez azert erdekes mert mar a vérnyomásom teljesen alacsony. Fajt a mellem egy hétig,azota semmi panasz rá. Ez nem törvényszerű! Volt hőhullámok es álmos voltam. Ismételj a nem várt napján reggel! Aztán ha késik tovabb kesobb is ismételj van akinek korán mutatja, van akinek később. Sok sikert, akar lehet baba is!
2016. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,a hőhullám ismerős :)

Tegnap is meg ma is egyszer ver a víz, aztán ráz a hideg.

A pulzusom nekem maradt 60, ahogy szokott. a vérnyomásom 90ről 80 ra csúszott le :)

Nagyon reméljük, hogy babás vagyok :)

Köszönöm bíztató válaszodat :)

2016. ápr. 2. 13:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Te hányadik hétben vagy?
2016. ápr. 2. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Például az alacsony vérnyomás okoz ilyen tüneteket...
2016. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmmm....

Azt tudom, hogy az alacsony vérnyomás okozza a szédülést, a szédülés meg a hányingert, de mi okozhatja azt, hogy napok óta lent van a vérnyomásom plusz a fémes szájízt. :(

Meg az alhasi szurkálást és vajon most miért maradt el a mellfeszülés?

2016. ápr. 2. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Korán teszteltél.

A többit okozhatja bármi más is, vagy pusztán pszichésen alakult így, mert annyira szeretnél babát.


Én magam sem gondoltam volna, hogy miket voltam képes "produkálni", amikor pedig nem voltam terhes, csak azt gondoltam, hogy talán az vagyok végre...


Kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön!

2016. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok! Es 8hetes múltam.

A pulzus emelkedni szokott amúgy, de attól Függetlenül, h akár lehetnek ezek a tüneteid, az is előfordulhat, h csak a szervezeted játszik veled... Ez mind olyan jel, amit általában utólagosan tudjuk, hogy az volt. Ne éld bele magad es várj türelmesen. Drukkolok. Irj majd!

2016. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!