Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki jart mar igy? Felek.

Valaki jart mar igy? Felek.

Figyelt kérdés
3 napja kesik a menzeszem es csak halvany pozi tesztjeim vannak! Igaz nem kell a masik csikot keresni de akkor is eleg gyenguszok! Felek valami baj lehet es el fogok vetelni! ! Nem tudom normalis e ennyi keses utan a csak halvany pozi teszt!!

2019. febr. 5. 23:29
 1/10 ReGina... ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem kell aggódnod, még nem telt el olyan sok idő. Ilyenkor van olyan, hogy ki se mutataja.Idő előrehaladtával fog erősödni.

De ha aggódsz mindenképp keress fel egy orvost.

2019. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Nekem kb 2 héttel az első halvány pozitív teszt után lett ugyanolyan erős a két csíkom.Ha nem verzel, nem gorcsolsz akkor nincs semmi baj.

Minden nap nem is érdemes tesztelni.Varj legalább 3 napot és csinálj egyet reggeli pisibol és hasonlitsd össze a legelsővel.Tuti erősebb lesz.Meg max annyit tehetsz hogy elmész vérvételre ha tudsz ott hamar kiderül nő e a hcg mennyisége ahogy kell és akkor megnyugszol.

2019. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyire halvány? Mutatsz képet?
2019. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, nekem 1 hét késés utan volt halvány pozitiv a tesztem, most alszik a kisagyában.

3 nap keses utan szerintem nem mindenkinek van tesztről leugros csikja.

2019. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem verzek de mindjart megjon erzesem van neha!! 😖
2019. febr. 6. 06:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetes érzés ilyenkor. Szedj magnéziumot. Gratulálok.
2019. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom! Veszek ma vitamint!
2019. febr. 6. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak halvany tesztjeim amik nem akartak erosodni mindket ilyen esetben kemiai terhessegem volt. Ez az en tapasztalatom a halvany tesztekkel, de ez nem torvenyszeru. Van baratnom akinek halvany tesztjei voltak es most 6 honapos a kisfia
2019. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam vervetelen. Holnap kiderul mi lesz
2019. febr. 6. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Drukkolok!

Nekem sem erősödött a teszt es kémiai terhesség volt. Epp most vagyok a verzesem utolsó napjain.

Kívánom hogy nálad minden rendben legyen !

Majd irj meg ha meg tudtad az eredményt hogy mi lett!

H

2019. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!