Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek még...

Szerintetek lehetek még terhes? 2pozitív teszt után, csütörtökön mentem volna dokihoz, de mielőtt indultam volna megjött. A doki szerint lehet még terhesség, menjek be hozzá jövő héten. Félek, hogy elment. Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Csináljak holnap 1 tesztet?a vérzés 3és fél napig tartott és nem olyan mensi volt mint szokott,de lehet,hogy csak azt szeretném,hogy ne olyan legyen.Honnan tudhatom,ha elment?Ismerősön szerint,ha alvadt vér darabok is vannak,az vetélést jelent.Szerintetek?Köszi!
2010. febr. 28. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet csak az van,hogy a szervezeted emlékszik rá mikor kellett volna megjönnie neki!Mindenképp menj el orvoshoz,de én nem várnák még jó pár napot!Ha netán elment a baba akkor a hcg még mindig benne van a szervezetedben és attól még pozitív lesz a teszted!

Drukkolok.hogy ne legyen semmi baj.majd írd meg mi volt a dokinál ha voltál!

2010. márc. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van még remény. Nem te lennél az első, akinek megjön a terhesség első 1-2 hónapjában. :) Szorítok!
2010. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én bizosan elmennék, kár halogatni...igy csak idegeskedsz, ami meg pláne nem jo...tessék elmenni!valoszínu kapsz gyogyszert rá, addig meg vegyél magnézuimot és kálcium pezsgotablettát..ezek enyhítik a barnázást, ha van.szurkolok!
2010. márc. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz!!!Ne várj egy hetet,ad gyogyszert hogy támogassa a terhességet.NE VÁRJ!
2010. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Ma nem tudok elmenni a dokimhoz,csak holnap.Valami jele van annak,ha elment a baba?Vagy semmi,csak a vérzés jelentheti ezt?
2010. márc. 1. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem,ma miért nem tudsz elmenni?Nincs közlekedés?Gyermekedet nem tudod kire hagyni?Dolgozol?

Ha fontos a terhességed kimenetele akkor nem szabadna holnapig várnod,ma kellene elmenned,tök mindegy melyik dokihoz nem?

Én legalábbis ha éjjel ha hajnal ha esik ha fúj elmennék!


9+1 hetes kismami.

2010. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom kire hagyni a kislányomat,együtt sem tudunk elmenni,mert a dokim ma 11-ig van és már nem érünk oda,mert még alszik.Férjem este jön haza,gondolkodom,hogy másik dokihoz elmegyek.Igazad van,mert tiszta ideg vagyok,a sírás kerülget,hogy esetleg elment a baba!Köszi a komit!
2010. márc. 1. 10:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,ne haragudj nem bántásból írtam amit írtam!

Csak sokan írják,hogy nem mennek azonnal orvoshoz,csak majd ekor meg akkor.Én azt szoktam mondani,hogy nincs lehetetlenség csak tehetetlen ember...:)

A kicsi lányodat esetleg hagyhatnád másra amíg elmész egy másik dokihoz aki most épp rendel.Ultrahangot sem ártana csinálni,és biztosan ad valami magzat megtartó gyógyszert.

Ne idegeskedj szép higgadtan old meg a problémát.A stresszel még többet ártasz.

Drukkolok és feltétlen írd meg mi volt a dokinál!

2010. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordulhat, hogy csak kémiai terhesség volt,ami nem indult be és sajnos megjöhetett és vége lehet..

Én is jártam így :(

De kívánom, hogy neked ne ez legyen. Viszont mindenképp menj el orvoshoz!!!!

2010. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2010. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!