Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy pont összejött a...

Létezik hogy pont összejött a gyerek?

Figyelt kérdés
Menzesz előtt 4-5 nappal voltunk együtt. Megszakítjuk több éve, de most lehet picit elment bennem a párom. Gondoltuk hónap vége, nem lesz semmi, a családban mindenkinek 1-1,5 év kellett az első babához, hátrahajló méhem is van.. De most 2 napja késik. Vettem egy tesztet, de negatív ami nem is csoda mert kb 6 napja voltuk együtt. Most lehet azért késik mert terhes vagyok? Vagy inkább a stressz???
2019. febr. 6. 06:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy kiírtam a kérdést meg is jött!! No para.. 😂😂😄😄👍😅😅
2019. febr. 6. 06:58
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Megis mi a francert nem lehet gumit huzni vagy fogamzasgatlot szedni????? Annyira sok ostoba ember van, de leginkabb ostoba no. Nem a ferfi lesz terhes, ugyhogy leginkabb rajtunk nokon mulik a vedekezes. Aztan legtobbszor ilyen esetben irany az abortuszra... tenyleg sokkal egyszerubb, mint normalisan vedekezni.
2019. febr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyugalom😊 Ha besikerül megtartjuk, bármikor besikerülhetne mert kb 7 éve megszakítjuk, ezért is aggódtam hirtelen hogy késik. Mi szeretünk tervezni, ennyi az egész. De tragédia éppen nem történne, ez megvan köztünk beszélve. Van 1-2 tervünk amit gyermekvàllalás előtt szeretnénk teljesíteni. Kb 1-2 éven belül tervezzük egyébként🙂
2019. febr. 6. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy a hátrahajló méh semmit nem jelent. Emellett és miómával is első éles hónapban terhes lettem.
2019. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En igy lettem terhes, örülj hogy te nem
2019. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!