Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal szeretnénk pár...

Párommal szeretnénk pár hónapon belül gyereket, nem védekezünk csak ovulációs idején, de nagyon örülnénk annak is, ha így is össze jönne a baba. Szerintetek lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Most ebben a hónapban a mensi megjövése utani 9. napon voltunk együtt, nem tudom lehet e ebből baba. 5 nap múlva kell megjonnie, de egy-másfél hete nagyon fáj a mellem, nem is tudok rajta aludni, valamint ma éreztem egy kis hasfájást, bizsergést alul, mintha meg akarna jönni. Mellem így még nem fajt.

Mikor csináljak tesztet vagy nem érdemes, mert nem vagyok terhes? Megöl az izgatottsag.



2019. jan. 21. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereket akartok, minek védekeztek??? Akkor tesztelj, ha elmarad a menstruáció.
2019. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy ovuláció idején kellene védekezés nélkül együtt lennetek ha babát szeretnétek. Ha nem jön meg, akkor tesztelj, ezek pms vagy terhesség tünetei is lehetnek, eléggé hasonlóak. A vérzéskimaradás már bíztató lehet, addig nem sok értelme van tesztelni.
2019. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ovuláció környékét elkerulitek, bizony simán lehet hogy évekig semmi siker. Mi a férjemmel a második baba után így "védekeztünk" de ezt ovakodnek védekezésnek nevezni amúgy-és 4.5 évig nem lett baba! Ezután mikor úgy döntöttünk, jöhet a harmadik, első hónapban várandos lettem mert tudtam, mikor kell osszebujni védekezés nélkül.
2019. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most akartok gyereket vagy nem?
2019. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem most, de nem bánnánk azt se, ha most össze jonne
2019. jan. 21. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így hülyeség. Üljetek le megbeszélni hogy most akkor jöhet-e a baba vagy nem. Ha jöhet nem kell megfeszülni, csak ne védekezzetek többet. Ha nem jöhet akkor meg védekezzetek normálisan, ne ovut számolgatva. Annak amit most csináltok biztos hogy semmi értelme.
2019. jan. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Annyi értelme van annak amit most csinálnak hogy nem egyből “élesben” megy, igy ha egyikükben van egy kis félelem akkor talán nem olyan hirtelen az egesz.

Mi is igy kezdtük a párommal, neki első baba lesz, nekem második. Nagyon vágyott mar ra, megis mikor letettem a gyógyszert ugyanigy szerette volna, mert neki ez igy nem volt olyan “hirtelen”. Viszont egy het utáni “vigyázás” után feladta es attol kezdve élesben megy.

Es elmúlt a félelme is. Csak kellett egy kis ido hogy hozza szokjon a gondolathoz.

Megy a drukk kedves kérdező !!

Irj hogy vagy azota

2019. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]

Sziasztok ez mai teszt 4-5 perc után. Második pisi. Holnap reggel csinalok egyet, mert a Predictor Early negatív lett. 4 nap múlva kell meg jöjjön

2019. jan. 22. 10:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2019. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
??
2019. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!