Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák! Ti a teherbeesésetekk...

Anyukák! Ti a teherbeesésetekkor a menstruációtok kimaradása előtt, milyen terhességi jeleket, tüneteket észleltetek magatokon?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 11:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a beagyazodaskor éreztem egy nagyobb hànyingert, meg egész nap hideg-meleg váltakozva rázott. Utólag tudtam meg hogy az az volt. Utána levő hetekben pedig az edzés nem ment úgy, egyik edzés közben 5 perc után le kellett fekdnom a földre, azt hittem megfulladok. Aznap vettem egy tesztet és pozitív lett ☺️
2019. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi! Olyan mint mikor meg akar jönni. 5 hetesen kezdtek jönni a tünetek, hányinger egyre jobban fájtak a melleim
2019. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ja és alig bírtam felkelni az àgyból annyira álmos voltam
2019. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát, illetve ugyanazt, mikor megjön: hisztisség, álmosság, mellfájdalom, hasszurka - folyton szaladtam is a vécére. A pozitív teszt után jöttek viszont bőven tünetek mindkettőnél.
2019. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 khniki ***** válasza:
Görcsölt a hasam, barnáztam és iszonyú aluszékony lettem.
2019. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szagérzékenység illetve szédülés.
2019. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog volt furcsa, nekem ovukor mindig fájtak a cicijeim, ami 4-5 nappal később mindig elmúlt, aztán mensi közeledtével újra fájtak. Amikor terhes lettem nem múlt el a cicifájás ovu után, hanem kitartott végig. :)
2019. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
szagérzékenység az első terhességemnél, most a másodiknál görcsök, szédülés, aluszékonyság és a mellfájdalom mindkettőnél
2019. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!