Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi miatt nem jöhet össze a baba?

Mi miatt nem jöhet össze a baba?

Figyelt kérdés
A nagyon jò hìrű orvosomnàl ìrattam ki fogamzàsgàtlòt egy ève,elutazott ès nekem hirtelen kellett egy nőgyògyàsz,elmentem egy màsikhoz ès közölte velem hogy nincs semmi problèmàm,mert fertőzès gyanùjàval mentem hozzà,viszont nem jò fogamzàsgàtlòt szedek ès a gyògyszert egyszerűen kilöki a szervezetem,nem hittem el,elmentem kèt màsik orvoshoz akik szintèn ezt mondtàk.ìgy elhittem,viszont megàllapìtottàk hogy hàtrahajlò a mèhem.A pàrom drogozik ami szintèn öli a spermàkat,nem tudom hogy a hàtrahajlò mèhem,vagy a drog miatt nem jött össze a baba,mert igazàbòl ez olyan mintha egy ève nem vèdekeznènk.Azòta ìrattam ki olyan fogamzàsgàtlòt ami hat is.
2019. febr. 8. 16:05
 1/6 Metionin ***** válasza:

Sok minden lehet, a drog is, vagy másvalami miatt lehet rossz minőségű a sperma, nálad lehet túlsúly, hormonok, stressz, de a cigi, pia is mindkét félnél rontja a termékenységet.


Azt megkérdezhetem, honnan tudta a doki hogy nem hat neked a gyógyszer? Milyet szedtél?

2019. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A hátrahajló méh úgy tudom h nem jelent gondot.

De a többi doki h állapította meg h nem jó a bogyó amit szedsz?

2019. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan olyan embertől akarsz gyereket aki drogozik?😯😯😯
2019. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a kérdező döntése. Max gondolhatjuk azt, hogy felelőtlen anya, hogy egy drogos apának kiteszi a gyerekét. De sajnos ebbe mi nem szólhatunk bele, és nem ez volt a kérdés lényege, hogy mit gondolunk a drogos apjáról.
2019. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem èppen ezèrt szedek fogamzàs gàtlò,mert amèg nincs rendben az èlete nincs gyerek!Nem is èrtem a kommentet.
2019. febr. 8. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem úgy nem jön össze a baba, hogy soha nem szedtem fogamzásgátlót, és az elmúlt 12 hónapból 9 hónapban ovulációs teszttel is időzítettük az együttléteket.

Az sem mindegy, ebből az egy évből, milyen sűrűn is vagytok ti együtt, és mikor. Tehát, érinti-e a szex peteérésed idejét, vagy sem. Ha nem mindig, akkor megvan a válasz. Nálunk 9 hónapja "érinti", mégsincs semmi. Sajnos, nem mindenki képes teherbe esni pár hónap alatt. Lehet, hogy te sem. És ha a másik fél rendszeresen mérgezi a szervezetét, lehet, hogy nem is nálad a hiba, hanem őnála.

2019. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!