Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, akik 19 évesen költözte...

Párok, akik 19 évesen költöztek össze és jött a baba? Mesélnéte mi, hogyan alakult, és miből éltek/éltetek meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen összeköltöztünk,és 1 évre rá jött a baba.Mi össze is házasodtunk a baba születése előtt(6 hónapos voltam) Én otthon voltam,a férjem dolgozott.Kevés pénz,több veszekedés.27 évesen el is váltunk..
2012. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom...Köszi a választ!
2012. jan. 2. 11:40
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Bi is így jártunk. Szerencsére a férjem szereti a lányunkat, és sokat foglalkozik vele.

21/22

2012. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
első vagyok..Ne sajnáld.Én nem sajnálom.Ha nem váltam volna el,akkor ma magányos nő lennék.De a válóperem után (baráti hangulatban váltunk el,és ma is jó barátok maradtunk a volt férjemmel) megismerkedtem a második férjemmel akivel ma is nagy szerelemben,boldogan élünk.Én úgy látszik másodjára választottam jól..Ennek így kellett lennie.
2012. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Én anno 19 évesen mentem férjhez. 21 évesen szültem. Lassan 21 éve, hogy együtt vagyunk jóban-rosszban.
2012. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hmm... értem. Szóval nem minden korai összeköltözés,házasság, családalapítás végződik válással.
2012. jan. 2. 11:58
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 múltam amikor szültem a 6 hónapban albérletbe költöztünk megéltünk valahogy nem dúskáltunk.Amikor letelt a gyes akkor lett jobb anyagilag de a kapcsolatunk nem volt jó szerencsére különmentünk.Most férjnél vagyok és úgy érzem megtaláltam az igazit.Szóval a gyes alatt nagyon sokmindenről le kellett mondani de ez már 14 éve volt akkor 17.000ft volt a gyes gyed nem volt.
2012. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a baba születése előtt 2 évvel már nálam lakott.Tervezett baba volt, előtte meg is házasodtunk.Végül is , az anyagiakat leszámítva nem alakultak volna rosszul a dolgok, de a férjemről kiderültek olyan turpisságok, ami nem fér bele egy komoly kapcsolatba, így válás lett a vége.Azóta a lányom lassan felnőtt, leszámítva azt, hogy külön lakásra különféle okok miatt nem sikerült szert tenni és még a mamával lakunk(ami sokszor idegölő mindnyájunknak), más probléma nincsen.Ez van.Kevés az olyan ember, akinek minden tökéletesen, a maga idejében összejön.
2012. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom a hosszú házasságok titka, hogy mindkét fél megtanul alkalmazkodni a másikhoz, az évek során megtanulja a békés együttélés, egymás tiszteletének és megbecsülésének elsajátítását.

Nincs olyan házasság ahol ne lennének hullámvölgyek. A kérdés az, hogy ki milyen hamar adja fel és futamodik meg a problémák elől. Persze olyan is van amikor már menthetetlen egy kapcsolat és válásra kerül a sor.

Különben 20-30 évvel ezelőtt természetes jelenségnek számított, hogy fiatalon kötik össze a párok életüket, ma pedig ez az idő egyre jobban kitolódik.

Ha a statisztikai adatokat vizsgáljuk egyre több házasság végződik válással.. Hogy mind ez miért? Talán mert megváltozott az emberek gondolkodás módja nem csak a házasság de más területen sincs kitartása egyes embereknek. Hamar feladnak mindent, önzőek lettek és még sorolhatnám... 20-25 évvel ezelőtt nem volt divat és lehetőség sem, hogy össze költözzenek a párok házasság előtt.. Most pedig olyannyira elfajult ez, hogy sok esetben ezekből az együttélésekből nem lesz soha házasság. És ha statisztikailag vizsgálnák a válások illetve együttélésekből történő szakítások arányát bizony egyáltalán nem lehetne megdönteni a tényt, hogy tartósabb a kapcsolat egy együttélés során mint házasságban.

Ki lehet a házasság intézményét figurázni, hogy nem más mint egy darab papír viszont az emberek kitartása, önzősége ezzel nem fog javulni.

Az igazi vesztesek pedig az mindig a kapcsolatból származó gyermekek.

2012. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

21 évesen házasodtam, feleségem akkor volt 19, tervezett volt utána rögtön a baba.

Mai napig nagyon szeretjük egymást, én asztalos vagyok ő műkörmös, elég jól élünk.


27/F

2012. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!