Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken volt átlátszós,...

Pénteken volt átlátszós, nyúlós folyásom. Együtt voltunk akkor is, szombaton is, és hétfőn is. Babát szeretnénk, szerintetek jól időzítettünk?

Figyelt kérdés
Azóta szúrkál a petefészkem,és az együttlétnél is kellemetlen.Ez mitől lehet?
2010. júl. 1. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az átlátszós, nyúlós folyás a peteérés jele. Jókor voltatok együtt. Az hogy szúrkál a petefészked az pedig a beágyazódás jele lehet, vagyis baba lehet a dologban. :) Várd meg a menzid, remélhetőleg nem jön meg és akkor csinálj egy tesztet, akkor már biztos kimutatja, ha terhes vagy.
2010. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az együttlétnél akkor volt kellemetlen? mert szerintem az attól lehet, hogy leszállt a méhed, hogy megkönnyítse a teherbe esést és valószínű jókor voltatok együtt.
2010. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,az volt kellemetlen.Még szombaton is az volt,mentünk az ügyeletre,mert szó szerint begörcsöltem,de nem menszesz görcs volt.Azt mondta a nőgyógyász,hogy Hála Istennek nincs petefészekgyulladásom,nincs cisztám,nem vagyok felfázva sem,úgyhogy nem tudom mi ez?!Szerintetek?

Köszi,hogy írtatok!

2010. júl. 6. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Mióta a férjemmel babát szeretnénk és nem szedem a gyógyszert, nekem is vannak néha erős görcseim. Egyszer az erős görcsöktől még hánytam is. De nekem sem tudta megmondani a doki, hogy mitől lehet ez. Se menzi, se gyulladás, se ciszta. Tudom, most nem sokat segítettem, csak gondoltam leírom, én is így vagyok. De mondom, nekem ez azóta van mióta nem szedem a gyógyszert. Te szedtél fogamzásgátlót?
2010. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen szedtem,már dec.-ben abbahagytam.Nem jött még össze a baba,minden hónap csalódás volt.Talán majd most!:)Reménykedem,mert ez a hónap teljesen más,mint a többi volt.Nektek könnyen sikerült?Van már babátok?
2010. júl. 7. 08:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is babát szeretnék,már 1,5 éve. vezetsz görbét egyébként? Méred a hőd?
2010. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vezetek görbét,abból gondolom,hogy június 25.vagy.26.-án volt ovum,mert 25.-én volt tojcsis folyásom,érzékenyek voltak a cicijeim,és már akkor kellemetlen volt az együttlét.Nem tudom mérni a hőmet,mert nem egy időben kelek,és szerintem úgy nem ér semmit.Te vezeted a görbét?Lehet,hogy túlságosan rástresszelünk a dologra,azért nem sikerül.Én már próbálok nem gondolni rá,de nem nagyon sikerül.Szorítok mindkettőnknek!
2010. júl. 7. 09:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, én vezetem a hőmet, remélem tényleg sikerülni fog most már. Nagyon szeretném.

[link]

Az enyém ilyen.

2010. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon kívánom,hogy sikerüljön!
2010. júl. 7. 10:05
 10/10 anonim ***** válasza:
23:56-os vagyok. Én márciusban hagytam abba a gyógyszer szedését és még nem jött össze a baba. 5 évig szedtem, mások szerint elég hosszú ideje szedtem a gyógyszert, ezért nem jön össze olyan könnyen a baba. Néha görcsölök, ahogy írtam. De én is ebben a hónapban bízok, hogy összejön. Szorítok neked is és magamnak is! :)
2010. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!