Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is van az, hogy az lh...

Másnak is van az, hogy az lh teszten hol van csík, hol nincs?

Figyelt kérdés
Másodika óta tesztelek, hol van csík, hol nincs. Tisztában vagyok vele, hogy mit jelent a pozitív teszt, nem is ez lenne a kérdésem. Viszont a csík megléte jelzi, hogy emelkedik-e a hormon szintje. Hogy van az, hogy pl. másodikán volt csík, aztán hol volt, hol nem, és most kilencedikén megint volt. Előző hónapban is teszteltem, akkor teljesen szép lefolyása volt, kb 4-5 nap után lett pozitív, és a pozitív teszt után másnap már nem látszott semmi.

2019. febr. 9. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez engem is érdekel!

Múlt hónapban a ciklus 10. Napjától teszteltem. 14 napon volt pozi, majd a 15 en már csak halvány csík volt.

Most szintén 10. Napon kezdtem. De nálam is ugyan az a helyzet mint nálad. Alig látható csík minden második nap. A többin meg semmi....

Nem értem.

Azonos időben tesztelek, előtte 3 órával nem iszok nem pisilek

2019. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[url= [link]



Remélem jó a link. Ilyenek lettek most a tesztek.

Talán 6-a utáni reggel (tehát 7én lehetett ovum) ezért lett már délutánra nagyon halvány. Más tippem nincs

2019. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[URL= [link]
2019. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem látszik a kép, de lényeg, hogy tudom, mi lenne a szabályos lefolyás. Azt hittem, hogy kb. 7én vagy az előtt kicsivel lehetett a csúcs, csak pont nem sikerült elkapni, mert akkor mintha erősebb lett volna a csík, bár nem pozitív. Tegnap 2x teljesen negatívat teszteltem, mondom jól van, akkor stimmel az elméletem. Erre ma megint ott egy csík.

Hangsúlyoznám, hogy másodika után is hol látszott vmi, hol nem.

2019. febr. 9. 17:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, most látom, hogy 7én 2x is teszteltem, egyik volt ez az erősebb, a másikon semmi. Nem merném biztosra mondani, hogy melyik volt előbb, mert sajnos csak dátumot írtam rá.
2019. febr. 9. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Pont így vagyok. Tényleg csak tippelni tudok h esetleg napközben lezajlott, és nem kaptam el a teszttel.

Sok sikert Nektek 😊

2019. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Semmi gond ezzel.
2019. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na nekem most majdnem pozitív lett ...
2019. febr. 10. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik tesztet. Pl a fastest one step tökéletes.. A zöld 20as érzékenységű! A 10es túl érzékeny, becsaphat, a 25-30as nem elég érzékeny lehet h pl pozi csak túl gyenge a teszt..
2019. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!