Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas? Terhesség?

Beagyazodas? Terhesség?

Figyelt kérdés
Januar 30an voltunk együtt a párommal. Ovuláció elvileg februar 2an. Azota barnazok hol gyengébben hol erősebben. Február 8am es 9en kevés ver is volt a wc papíron de alig barnazok. Februar 15re nem. Várom.

2019. febr. 10. 08:06
 1/7 khniki ***** válasza:
91%
Fura, hogy az ovuláció óta barnázol. Nekem a 7. dpo-n kezdődött. Addig a megtermékenyülés nem adhat rá okot...
2019. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ovukor mindig szoktam
2019. febr. 10. 08:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Most meg vérzek...
2019. febr. 10. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lenne már terhesség?
2019. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos vereztem de kb eg tisztasagi betétnyi volt. Azóta semmi
2019. febr. 10. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ovulációkor barnázol az elég fura, inkább valami hormonális rendellenességet jelez, nem ovulációt...


Meg ez a beágyazódási vérzés, én nem tudom, minden kérdés ezzel próbálkozik, én nem tudom mennyire gyakori ez, de én kétszer estem teherbe és egyszer sem volt beágyazódási vérzésem...

2019. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 andyy777 válasza:
Nekem a nem várt előtt két nappal volt egy pici pötty azt hittem meg is jött de aztán rájöttem h nem☺️ Nekem voltak vérezgetéseim peteéréskor. Nem mindig de előfordult... sűrűn be gyullad a méhem nekem attól volt. Állítólag chlamidiás vagyok de nem vizsgálták ki eddig... most megyek egy új nődokohoz remélem ez kivizsgálja.... még annyi h az uh szerint 2 nappal idősebb a baba Szval 2 nappal hamarabb volt peteérésem... ez az amit sokan mondanak h nem pont 12 napra van....tehát akkor kellett vna megjönnie amikor volt a pecsétes vérzés... én éreztem a beágyazodást az előző terhességemnél. Vesegörcsszerü volt. Most semmit nem éreztem... úgy h ez se jelent semmit..... nézésd meg magad habár én még nem találtam dokit aki a gyulladással tudna mit kezdeni.... a mostanitól durvább volt 3 évvel ezelőtt. Abbahagytam a fogamzásgátlot meg kineziológushoz járok és azóta teljesen megváltozott az éltem pozitív irányba!!! Mert h néha tényleg agyban dőlnek el a dolgok...
2019. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!