Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 3 féle ovuteszt közül miért...

A 3 féle ovuteszt közül miért csak az egyik lett pozitív?

Figyelt kérdés
Ciklus 12. napjától ovovuteszteltem. A 15. napon éreztem is az ovufájdalmat néhány órán át (jobb petefészek görcs). Mivel első hónap, hogy ovutesztelek, így több félével próbálkoztam. Az Expect az ovufájdalom napján rögtön pozitív lett, tesztcsík erősebb is, mint a kontroll. Corax és fertinetes is erősebb volt, mint azokon a napokon, amikor nem éreztem ovufájdalmat, de azokon a tesztcsík mégsem volt olyan erős, mint a kontroll, másnap sem, azóta sem. Expect és Corax elvileg 30-as tesztek, fertinetes pedig 25-ös. Akkor hogy lehet, hogy egy ugyanolyan erősségű és egy ráadásul érzékenyebb pedig nem mutatja az ovut?
2019. febr. 10. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Egy jó tanács, a ciklusod során 1 féle ovulációs tesztet használj ne különbözőket!
2019. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több félét használni a jövőben, csak mivel ez az első ovuresztelős hónapom, így a teszteket is teszteltem. De akkor ezek szerint ennyit a megbízhatóságukról. A Corax ráadásul nem egy olcsó dolog. Ovum meg tuti, hogy volt akkor, amikor a háromból kettő nem mutatta, mert fájt is a petefészkem és utána a hőm is felugrort.
2019. febr. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!