Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! 15 napja késik a menstruáció...

! 15 napja késik a menstruációm, szerintetek az alábbi teszten a csíkok biztatóak? Vagy csak száradási 15 nap után lehet ilyen?

Figyelt kérdés
[link] [link] [link] -Igazából nem merek bizakodni mert volt olyan h potitivat teszteltem 3x s utanna mar csak negativakat-olyan rosz erzes volt...
2019. febr. 11. 11:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezek erős pozitivak szerintem.
2019. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez elázottnak tűnik. Milyen teszt?
2019. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

1-es 15 nqp kesesnel hogy lenne mar eros pozi?

Nekem x-epil teszt volt lehet ez is az nemtudom, egy nap keses utan azonnal kijott este es erosebb volt a kontroll csiknal. Az is lehet hogy keves a hcg a szervezetedben de azert ekkora kesesnel szerintem erosebbnek kellene lennie de attol meg van esely.


Amugy inkabb attol fugg mikor jott ki ha azonnal akkor pozi de ha percek mulva akkor szaradasi, mennyi ido utan jott ki?


Vegyel inkabb clearblue digitalis tesztet, draga de megeri es a hetet is mutatja

2019. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

1 vagyok, 15 napja késik a mensije, az nem azt jelenti hogy 30 napja terhes....nekem is volt összevissza ciklusom, 40.45 napos is, amikor nyilván nem a 14.napon volt az ovulációm, hanem a 30.on...Így aztán könnyen tűnhetett úgy (ha csak az előző mensi dátumát nézem) hogy 15 napja "késik". Holott nem késett, egyszerűen el volt tolódva az egész ciklus.

Pontozzál le továbbra is

2019. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Ezek mind negatívak.


Ülj vissza biosz órára.

2019. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez inkább elázott. Csinálj másikat!
2019. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ez milyen tipusu teszt ? Nem LH véletlenül ? Az szokott rózsaszin végű lenni.

hát elég halványka sajnos ahhoz képest hogy 15 napja késik.


Megmondom neked őszintén hogy nekem akkor volt ilyen, amikor a megérett tüsző nem tudott megrepedni, becisztásodott akkor produkáltam (ettől halványabb), de nem erősödő teszteket aztán elmentem dokihoz és kiderült, hogy sajnos a folyamatosoan tetőfokán lévő LH szintemet minimálisan jelezte a HCg teszt, ki is derült abban a hónapban hogy PCO van a háttérben.


SZóval javaslom csinálj egy facelle vagy predictor tesztet, ezt a teszt fajtát én nem ismerem, tehát erről véleményt nagyon nem tudok mondani csak azt hogy bizony elég halvány :(


jah és ha már 15 napja késik akkor bizony keress fel egy dokit valamit már látnia kell, legalább egy petezsákot .

2019. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez egy olcsó teszt,most ez volt itthon de veszek majd ket-harom nap mulva dragabbat
2019. febr. 11. 11:55
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez nem lh teszt? Az szokott rózsaszín lenni!
2019. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem,terhessegi teszt-viszont mikor a havim megkellett volna jojjon 15 nappal ezelott 2-3 napig nagyon megkinozott,ereztem h most azonnal megjon futas a wc-re,semmi...gorcseim,derekfajdalmaim voltak es mwgse jott meg...valyon ez utalhat arra a teszt mellett?vagy miert maradt volna maskepp ki ha megis jelezte h megakar jonni?
2019. febr. 11. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!