Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menstruációm....

5 napja késik a menstruációm. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A menzeszem általában 2-3 napot szokott késni, viszont a mostani alkalomnál már 5 napnál járok. Ebben a hónapban veszítettem el a szüzességem, kétszer csináltuk és mindkét alkalommal óvszerrel védekeztünk.

Tüneteim: derékfájás, picike alhasi görcsök, mellfeszülés és fehér folyásom van (ugyanannyi mint amennyi általában szokott) semmi terhességre utaló jelem nincs (vagy csak nem vettem észre) és kisbabát koromból adódóan nem is szeretnék

Ami még fontos lehet, hogy már 3 éve menstruálok nemtudom,hogy ennyi idő alatt beállhat e

Egyébként mivel ugye lefeküdtem a barátommal azóta elkezdtem stresszelni, hogy megfog e jönni és most az, hogy 5. napja késik az rátesz egy lapáttal. Semmilyen gyógyszert nem szedek, nem vagyok felfázva ugyhogy a kérdésem, hogy szerintetek mi lehet az oka?

Megfog jönni?

Minden választ előre nagyon naaagyon szépen köszönök <3



2019. jan. 8. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
szerintem meg fog jönni, csak ilyenkor a hormonrendszer simán felborulhat. Ne idegeskedj .
2019. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg vedekeztetek akkor nem vagy terhes es a tuneteid alapjan hamarosan megjon lehet hogy mar ma. 3 ev alatt boven nem all be a ciklus en 8 eve menstrualok de meg most sem allt be teljesen.

Egy kicsi stressz miatt is keshet akar napokig. Nincs mitol felned ha tenyleg vedekeztetek es nem szakadt ki a gumi.

2019. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg ! 10 éve menstruálok( 23eves vagyok) és mindig at áll másra. Először 25napos ciklusaim voltak majd folyamatosan késett, végül ráállt a 27napra . Évekig percre napra pontosan jött meg , aztán gondolt egyet megint 25 napos volt bő fél évig. Most végül 26-29napos a ciklusom kb 1 éve. De ezidő alatt is volt hogy 25 vagy 30.napra jött meg . Ha sűrűn késik, akkor lehet neked se az lesz a ciklusod hossza amit hiszel hanem +3,4nap . Ha védekeztek terhes nem vagy. A nem normális menstruáció (bizonyos kereteken belül) normális. Nagyon sok minden befolyásolja, a stressz az első befolyásoló tényező. Szóval nyugi .
2019. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy terhes vagy. Csinálj egy tesztet, és megnyugszol. Rá 1-2 napra meg is jön.

Az is gyakori, hogy a szüzesség elvesztése után késik. Nálam két hetet.

És erre pluszban jön az idegeskedés.

2019. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Tényleg nagyon köszönöm. Ezek megnyugtattak és megpróbálok nem stresszelni <3
2019. jan. 8. 17:43
 6/11 Nonner ***** válasza:
0%

Miért, ugyan miért szexel az, akinek fogalma sincs semmiről, de még a saját testéről sem?!


Ugyan mitől lennél terhes pl, ha óvszerrel védekeztetek, az nem szakadt ki, nem tette be anélkül, nem élvezett beléd, és nem nyúlt könyékig fel úgy, hogy előtte a tenyerébe ment?


Értem én, hogy aggódsz, mert fogalmad sincs hogyan is működnek a dolgok, de akkor miért kell bárkivel is lefeküdni, mielőtt elég érett lennél egyáltalán ahhoz, hogy utána nézz a dolgoknak?

2019. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Utánanéztem, tudok róla DE EGY ÓVSZER SEM NYÚJT 100%OS VÉDELMET! Szerintem te is megijednél, ha egy ilyen dolog után úgy késne ennyit, hogy még sosem történt eddig ilyen. Nem kell egyből a rosszat feltételezni. Nem vagyok hozzá éretlen csak megijedtem. Nehogy már én legyek a hibás,hogy feltettem egy kérdést a netre hogy megnyugodjak. Egyébként akit érdekel annak írom, hogy tegnap megnyugtattatok ugyhogy ma meg is jött. Köszönöm mindenkinek!
2019. jan. 9. 20:50
 8/11 anonim válasza:
Naa? Megjött?
2019. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: "Egyébként akit érdekel annak írom, hogy tegnap megnyugtattatok ugyhogy ma meg is jött"


Amúgy egyszer barátnőmnek 47 nap után jött meg, na, akkor azért már alaposan idegesek lettünk :D alapból 32 napos ciklusai voltak, és utána is annyi volt +/- 1-2 nap.

2019. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem stresszeltem az elsőnél. Gumit használtunk, ellenőriztük hogy nem lyukadt-e ki, valamint a családom mindig azt mondta, hogy "légy óvatos, de ha esetleg mégis becsúszna a baba, akkor semmi gáz, megtartjuk"


Ennek ellenére kábé egy hetet késett (amúgy óramű pontosságú) a fizikai stressz meg a hormonok miatt.

2019. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!