Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell abbahagyni teherbee...

Mikor kell abbahagyni teherbeeses előtt a fogamzásgátló használatát?

Figyelt kérdés

Azelőtt sosem szedtem, mindig óvszerrel vedekeztem.

1 éve szültem,kb 6honapja fogamzásgátlót szedek, és decemberben tervezzük, hogy belevagnank a kistesó dologba.. :)

Mennyivel előtte hagyjam abba a fogamzásgátlót?

Elég 1-2 hónappal előtte?

Szeptemberben kell mennem rakszuresre, akkor már ne irassak 3 havit?


2019. febr. 11. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10# mivel én értek egyet? Azzal hogy annyi idővel előbb hagyjuk abba amennyi ideig szedtük.... Hogy lehet ilyen baromságot leírni? Sokan évekig szedik. Azt most hagyjuk hogy káros vagy nem, ezzel nem vitatkozom.
2019. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze, szerintem sem teljesen állja meg a helyét amit írt.. De attól még másképp is lelehet írni h nem értesz egyet.. Vagy vegyük fel az oldal színvonalát? Ha elmegyunk kutyaba mi is bolhásak leszünk, tudod.. :)
2019. febr. 13. 21:01
 13/14 anonim válasza:
45%
6-os vagyok. Az orvosomnak ez a véleménye, én csak leírtam, hátha segít a kérdezőnek. Tényleg tanulj meg viselkedni :)
2019. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál fogamzásgátló receptet kérni. 3 hónapot javasolt teherbeeses előtt. :)
2019. febr. 14. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!